Skocz do zawartości
Forum

Lifting bez skalpelu


Gość StarszaPani72

Rekomendowane odpowiedzi

Gość StarszaPani72

Cześć dziewczyny, chciałam was zapytać o zabieg nazywany HIFU. Ostatnio zafundowałam sobie taki, ponieważ zauważyłam, że moja skóra nie jest już taka jak miałam 20 lat :D Wybrałam na ten zabieg klinikę Esders znajdującą się we Wrocławiu, i jestem w szoku ile to zmieniło na mojej twarzy. Bardzo bałam się skalpelu, ale jak dowiedziałam się, że można zrobić taki zabieg bez tego narzędzia to od razu się zdecydowałam. Teraz znowu czuje się znowu młoda i atrakcyjna.
Pytanie do was, czy miałyście kiedyś taki zabieg ? A może zdecydowałyście się jednak na taki ze skalpelem ?
Ja bardzo polecam wam to miejsce do takiego zabiegu. http://www.esderm.pl/
pozdrawiam i czekam na odpowiedzi !

Odnośnik do komentarza

jest tez bardzo fajny zabieg jak zabieg wampirzego liftingu z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego. Ja miałam taki zabieg w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie. pełen profesjonalizm. jedynie to moze zpoczątku wyglądałam troszke przerażająco bo byłam cała w czerwonych kropkach hehe :D

Odnośnik do komentarza

Ja robiłam lifting szyi i brwi w Estimed. Świetni specjaliści tam pracują. Niestety, ale to własnie szyja pokazuje wiek, a moja była straszna, teraz wygląda młodziej, czyli i ja wyglądam młodziej. Z wiekiem moje brwi też zaczęły się hmmm "opuszczać", nie wiem jak to nazwać, no ale nie wyglądało to dobrze. Moje zdjęcia przed i po pokazują jak małe zmiany pozwalają się odmłodzić, polecam.

Odnośnik do komentarza

Ja podobny zabieg robiłam w Krakowie w gabinecie Dermedika. Nie jestem pewna czy nazywało się to akurat HIFU, ale miała lifting robiony laserem. Bardzo fajne efekty. W gabinecie jest przemiły personel, który odpowiedział mi na każde pytanie. 

Odnośnik do komentarza

Polecam wam dr Osuch Clinic w Warszawie, ten czlowiek robi naprawde swietne zabiegi :) sama zdecydowalam sie na lifting, poniewaz skora na twarzy nie byla juz taka jak kiedys, a mnie to wprawialo w kompleksy, teraz wygladam super, skora ujedrniona, nie jest juz taka obwisla, super!

Odnośnik do komentarza

Bez skalpela to najlepszy będzie SonoQueen. Ja chodzę na ten zabieg na twarz i ciało do Ladies First w Warszawie http://ladies-first.pl/sonoqueen/, tam nie dość, że obsługa jest bardzo przyjemna, a ceny atrakcyjne, to jeszcze zachowane SA wszelkie standardy higieny. A zabieg przynosi świetne rezultaty, moja twarz jest wygładzona, jędrniejsza, wyglądam lepiej, polecam.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowałam sie na zabieg w Krakowie w instytucie Bielenda.  

Na ich stronie jest dokłądnie opisane jak sam zabieg wyglada:

https://instytut.bielenda.pl/oferta/kosmetologia-pielegnacja-twarzy-i-ciala/lifting-hifu-liftera/

Podobało mi sie w nim najbardziej to, że zabieg nie pozostawia na skórze negatywnych efektów. Wykonywałam w piątek a już w poniedziałek mogłam wybrać sie do pracy. Po zabiegu widziałam jedynie lekkie zaczerwienienie skóry. Bałam sie bardziej poważnych zabiegów liftingu bo po pierwsze nie jestem przekonana do inwazyjnych operacji. Po drugie jestem młodą osoba, tak wiec jeszcze będe miała na nie czas.

Z rezulatu jestem zadowolona. Twarz bardzo ładnie podniesiona. 

Odnośnik do komentarza
Gość AnneHut

Również korzystałam z HIFU we Wrocławiu w Esderm i potwierdzam rewelacyjne efekty przy bezbolesnym zabiegu ^^ Warto również dodać, że personel jest bardzo przyjazny i pokojowo nastawiony do klienta i nie patrzą na niego tylko pod kątem zysku jak to często bywa w innych klinikach..

Odnośnik do komentarza

Myślę, że da się to załatwić :). Ja korzystam z uroków zabiegu PRP, terapii osoczem bogatopłytkowym w WellDerm we Wrocławiu. To mi napina skórę, wygładza zmarszczki i super odżywia skórę. Ten gabinet naprawdę polecam, warto skorzystać z ich oferty, bo mają atrakcyjne ceny, kompetentnych lekarzy, a do tego zabiegi działają :). 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...