Skocz do zawartości
Forum

Medycyna estetyczna Warszawa


Gość Wiktoria889

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiktoria889

Gdzie w Warszawie można się przejść na skuteczne usuwanie tkanki tłuszczowej? Po diecie i ćwiczeniach mam naprawdę średnie wyniki, a zależy mi, aby ciało doprowadzić jednak do porządku w tym roku. Może się podzielicie fajnymi doświadczeniami?

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka118

Modelowałam sylwetkę technologią https://www.teambeauty.pl/liposonic-lipo-hifu. Na mnie żadna dieta nigdy nie działała. Trochę zawsze z pleców chudłam, z rąk i tyle. Zatrzymywało się. Dzięki temu zabiegowi wyrównałam sobie linię bioder można powiedzieć, nogi inaczej wyglądają. Jestem można powiedzieć fanatyczką zdrowego stylu życia, ale jak standardowe metody nie działają to trzeba sięgnąć po technologię. Całe szczęście, że coś takiego jest, bo nie wiem, jak inaczej działać.

Odnośnik do komentarza

Uwazam, na podstawie moich bogatych doswiadczen ze lepszej kliniki niz Bellderma w Wawie nie znajdziecie. A to juz chyba wystarczająca rekomendacja. Postaram sie znależć i wstawić tutaj zdjęcia przed zabiegami u dr Oksany i po miesiacach zabiegów. Zmiane ocenicie sami, ja uwazam, ze to niemozliwe stalo sie mozliwe pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Malgoskamowiami
W dniu 16.01.2020 o 10:04, Gość 77oleg77 napisał:

Uwazam, na podstawie moich bogatych doswiadczen ze lepszej kliniki niz Bellderma w Wawie nie znajdziecie. A to juz chyba wystarczająca rekomendacja. Postaram sie znależć i wstawić tutaj zdjęcia przed zabiegami u dr Oksany i po miesiacach zabiegów. Zmiane ocenicie sami, ja uwazam, ze to niemozliwe stalo sie mozliwe pozdrawiam

Chyba Pana kojarzę :) Czy my ne w tym samym czasie mieliśmy pierwszą konsultację i nie rozmawialiśmy przed gabinetem na Uminskiego? Pozdrawiam szatynka Gosia :) 

Odnośnik do komentarza

a ja w Warszawie chodzę do Magicznej Kliniki ( działają na terenie całego kraju). Super lekarze, dokładne konsultacje, najlepsze preparaty. Do tego wszystkiego ceny zabiegów są mega konkurencyjne. Ja korzystam regularnie :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.02.2020 o 10:42, Gość Monija napisał:

a ja w Warszawie chodzę do Magicznej Kliniki ( działają na terenie całego kraju). Super lekarze, dokładne konsultacje, najlepsze preparaty. Do tego wszystkiego ceny zabiegów są mega konkurencyjne. Ja korzystam regularnie ?

Monija zgadzam się w 100% ? ja w Magicznej Klinice robiłam botoks i modelowanie ust - efekty wyszły mega, wyraziste ale jednak bardzo naturalne. To zasługa i umiejętności lekarzy i samych preparatów, na których tu pracują.

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.01.2020 o 10:04, Gość 77oleg77 napisał:

Uwazam, na podstawie moich bogatych doswiadczen ze lepszej kliniki niz Bellderma w Wawie nie znajdziecie. A to juz chyba wystarczająca rekomendacja. Postaram sie znależć i wstawić tutaj zdjęcia przed zabiegami u dr Oksany i po miesiacach zabiegów. Zmiane ocenicie sami, ja uwazam, ze to niemozliwe stalo sie mozliwe pozdrawiam

potwierdzam, dr Oksana czyni cuda ? ja też nie mogłam uwierzyć w efekt końcowy

Odnośnik do komentarza

Klinika Demeter na Białostockiej - polecam ? oferta jest całkiem rozbudowana, ale przede wszystkim to ich profesjonalizm przemawia za tym by ich wybrać. Uwierz mi, nie wypuszczą cię z gabinetu dopóki wszystko nie będzie na tip top

Odnośnik do komentarza

Moja znajoma korzysta z takich zabiegów, teraz nawet zapisała się na przeszczep włosów. Akurat sie nie dziwie, bo faktycznie ma ich z przodu coraz mniej a wiadomo dla nas kobiet włosy sa bardzo ważne. Z tego co kojarzę zapisała się do kliniki Elite w Warszawie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...