Skocz do zawartości
Forum

Ból pod kolanem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku tygodni zmagam się z okropnym, przeszywajacym bólem pod kolanem, trudno opisać ten rodzaj bólu po pierwsze nie jest to stały ból tylko napadowy można go nazwać, czasem zdarza się codziennie, a czasem co kilka dni, bywa również w nocy, kiedy przychodzi ten ból jest nie do zatrzymania dosłownie można ścianę gryźć z bólu, przeszywajaco, kręcący coś jak pokrywką takie wykrecanie, nigdy nie wiem kiedy i gdzie mnie to spotka, trwa kilka, lub kilkanaście sekund i przechodzi, myślałam, że to może brak magnezu, zaczęłam brać magnez z vit d3, ale bóle nadal powracają. Dodam że jest to jak naradzie tylko prawa noga, a pod kolanem i na lydce mam popękane naczynka krwionośne, być oze to jest z tym związane. Co to może być, proszę o poradę. Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Cześć z tego co opisałaś ciężko jednoznacznie powiedzieć co to może być, mogę jedynie przypuszczać, że za problemem może stać kila różnych przyczyn (do części z nich zostawiam ci artykuły):

- Problemy układu żylnego (zapalenie żył)

- Skurcze łydek

Dyskopatia z objawami neurologicznymi    (ból promieniuje z kręgosłupa do kolana)

- Torbiel Bakera

Uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej lub uszkodzenie łąkotki bocznej

Polecam się zgłosić do ortopedy lub fizjoterapeuty, który poukłada wszystkie te klocki i ustali trafną diagnozę,
Życzę zdrówka - Przemek z portalu Świat Rehabilitacji

Odnośnik do komentarza

Tak jak tutaj osoba powyzej pisze, powodów moze być wiele i trudno jest tutaj doradzić nie mają niczego poza tym skąpym opisem dolegliwości. Ze swojej strony polecam skontaktować sie z gabinetem fizjoterapii. Na miejscu powinni doradzić sposoby poradzenia sobie z dolegliwością.

Nowoczesnym sposobem terapii jest obecnie leczenie kolana komórkami macierzystymi

https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/zabiegi-ortopedyczne/leczenie-kolan-komorkami-macierzystymi/

Co jest opisane na tej stronie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...