Skocz do zawartości
Forum

Mama dha premium+ Co sądzicie?


Gość Milenka88

Rekomendowane odpowiedzi

Polskie towarzystwo ginekologiczne na czas ciąży zaleca branie też witaminy D, jodu, DHA i magnezu, który zapobiega przedwczesnemu porodowi i skurczom, one potrafią nieźle w ciąy wymęczyć, zdecydowanie wolę brać kompleks, też mamadha premium brałam i to był dla mnie dobry wybór

Odnośnik do komentarza

Na początku ciąży zaczęłam brać jakiś zestaw witamin po których bardzo mnie mdliło, zmieniłam na mama dha premium ze względu właśnie na krótki ale treściwy skład i już brałam tylko to do końca ciąży. Czułam się bardzo dobrze a wyniki, które powtarzałam co miesiąc zawsze były w normie.

Odnośnik do komentarza
Gość miętusekk

Uważam, że skład tych tabletek jest bardzo dobry i zupełnie wystarczający, dla mnie plusem jest to, że w składzie nie ma żelaza , którego nadmiar może być bardzo niekorzystny mamy jak i dla rozwijającego się dziecka. Ważne jest też , że ten suplement jest rekomendowany przez ginekologów.​

Odnośnik do komentarza

Ja brałam jeszcze przed zajściem w ciążę żeby uzupełnić niedobory, które wyszły mi w okresie starań. Potem wszytskie niedobry były uzupełnione i brałam je tez cała ciaze i wszytsko było w porządku, dobrze się czułam i jak mały się urodził to dostał dziesięć punktów

Odnośnik do komentarza

też z tych witamin jestem zadowolona, przy dwóch ciązach brałam mamadha i za każdym razem wyniki miałam wzorowe wyniki i czułam się dobrze, dobre witaminy to podstawa i trzeba zwracać uwagę na skład bo czasami w tych kompleksach witamin zdarza się witamina A, która w nadmiarze jest w niebezpieczna dla dziecka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...