Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kim08

Nadmierne wypadanie włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kim08

Hej od połowy września zaczęły mocno wpadać mi włosy i siedziała mnie skóra głowy. Dermatologa przepisał Stieprox. Swędzenie trochę się zmniejszyło ale nie ustalo. Trycholog po badaniu stwierdziła że nie mam łupieżu itp. ale jest trochę łóżku. Zaproponowała ampułki Seboradin forte rano wieczorem lotion Novophane. Mycie głowy 2 razy co drugi dzień najpierw szampon nawilżający Seni Care a potem Seboradin Niger i Dercos Vichy na zmianę. Biorę Vitapil Wit.D3 B12 piję Amocon forte i pokrzywy. Od 3 tygodni zero poprawy. Morfologia mocz ob sód potas próby wątrobowe żelazo ok. Ferrytyne 75 D3 30.46 B12 296. Najbardziej wypadają przy myciu ok 250 włosów i dodatkowo coś w ciągu dnia. Nie wiem co robić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Współczuję kochana:* ja miałam podobny problem, tylko, że ja po badaniu skóry głowy i włosów u trychologa w Miraflores wiedziałam, że przyczyną moich problemów było niedostateczne oczyszczanie skóry głowy - brak peelingowania itp. Resztki produktów do stylizacji blokowały ujścia mieszków włosowych co niekorzystnie wpływało zarówno na wygląd jak i zdrowie włosów...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...