Skocz do zawartości
Forum

Nadmierne wypadanie włosów


Gość Kim08

Rekomendowane odpowiedzi

Hej od połowy września zaczęły mocno wpadać mi włosy i siedziała mnie skóra głowy. Dermatologa przepisał Stieprox. Swędzenie trochę się zmniejszyło ale nie ustalo. Trycholog po badaniu stwierdziła że nie mam łupieżu itp. ale jest trochę łóżku. Zaproponowała ampułki Seboradin forte rano wieczorem lotion Novophane. Mycie głowy 2 razy co drugi dzień najpierw szampon nawilżający Seni Care a potem Seboradin Niger i Dercos Vichy na zmianę. Biorę Vitapil Wit.D3 B12 piję Amocon forte i pokrzywy. Od 3 tygodni zero poprawy. Morfologia mocz ob sód potas próby wątrobowe żelazo ok. Ferrytyne 75 D3 30.46 B12 296. Najbardziej wypadają przy myciu ok 250 włosów i dodatkowo coś w ciągu dnia. Nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza

Współczuję kochana:* ja miałam podobny problem, tylko, że ja po badaniu skóry głowy i włosów u trychologa w Miraflores wiedziałam, że przyczyną moich problemów było niedostateczne oczyszczanie skóry głowy - brak peelingowania itp. Resztki produktów do stylizacji blokowały ujścia mieszków włosowych co niekorzystnie wpływało zarówno na wygląd jak i zdrowie włosów...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...