Skocz do zawartości
Forum

Gdzie kupić garnitur i jaka firma oferuje dobrą jakość?


Gość Caplir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Odnośnie samego sposobu dobierania garnituru już w sumie zdążyłem się dowiedzieć dużo, dodatkowo wezmę jedną czy drugą koleżankę, które w modzie siedzą w końcu wiadomo.. trzeba się podobać, a w tym kobietki nie są złe ;)
Kwestia natomiast gdzie garnitur kupić, Vistula ? Bytom ? inne sieciówki ? czy może znowu spróbować szycia na miarę w jakimś zakładzie zajmującym się garniturami ?
Gdzie otrzymam najlepszą jakość wykonania, jestem dosyć zajęty i szczerze nie mam czasu na jeżdżenie po sklepach i sprawdzanie , który jaki materiał oferuje ;(

Odnośnik do komentarza

Raczej nie polecam polegać na dziewczynach. One znają się na modzie damskiej a nie na modzie męskiej. Nie wiem czy dobrze Ci doradzą jeśli chodzi o kwestie doboru garnituru dla siebie. Serio. Kupując - albo sam wiesz czego chcesz, albo sobie doczytaj ( jest wiele blogów męskich, na których proponowane są ciekawe modele garniturów).
A garnitur - to już zależy - formalny? Codzienny? Do czego? Dużo tutaj zalezy od budowy bo inny garnitur będzie dla pana z brzuszkiem, inny dla osoby wysokiej. Zerknij sobie do tego sklepu:
https://sklep.dastan.pl
W sklepie mają dobre ceny i spory wybór. Dobrze jakbyś wybrał się do jednego z ich sklepów stacjonarnie, to powinni Ci doradzić odpowiedni model.

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...