Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość samira52

jaki komputer dla dziecka?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość samira52

Jaki komputer lepiej kupić dziecku stacjonarny czy laptop? Będzie służył do nauki ale i do gier, filmów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anikxxx

Moim zdaniem powinna Pani się zastanowić, albo rozeznać najpierw czy jest sens aby dziecko przenosiło komputer? Bo jak nie to laptopa lepiej sobie podarować. Dzieciaki lubią przede wszystkim pograć, a jak ma być to dobra i mało frustrująca rozgrywka to lepiej kupić komputer stacjonarny. Niestety pomiędzy stacjonarkami a laptopami jest przepaść. Może i na laptopie działa dobrze jakaś gra, ale jak ona go eksploatuje, długo tak nie podziała. Ofert stacjonarnych komputerów jest dużo, lepszym w tym wypadku będzie chyba gotowy zestaw, np polecam przejrzeć ofertę actina, komputronika, rzucić okiem na takie sklepy jak euro bądź sferis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość werka991

Ja kupiłam dzieciakom laptpa i uważam, ze to był bardzo dobry wybór. Gdybyś miała problem z włączeniem laptopa to przeczytaj sobie ten artykuł https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/co-zrobic-gdy-laptop-nie-chce-sie-wlaczyc Znajdziesz tam wskazówki co robić.  U nas ostatnio laptop się zawiesił i już myślałam, że go nie włączymy. Na szczęście działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...