Skocz do zawartości
Forum

jaki komputer dla dziecka?


Gość samira52

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem powinna Pani się zastanowić, albo rozeznać najpierw czy jest sens aby dziecko przenosiło komputer? Bo jak nie to laptopa lepiej sobie podarować. Dzieciaki lubią przede wszystkim pograć, a jak ma być to dobra i mało frustrująca rozgrywka to lepiej kupić komputer stacjonarny. Niestety pomiędzy stacjonarkami a laptopami jest przepaść. Może i na laptopie działa dobrze jakaś gra, ale jak ona go eksploatuje, długo tak nie podziała. Ofert stacjonarnych komputerów jest dużo, lepszym w tym wypadku będzie chyba gotowy zestaw, np polecam przejrzeć ofertę actina, komputronika, rzucić okiem na takie sklepy jak euro bądź sferis.

Odnośnik do komentarza
Gość werka991

Ja kupiłam dzieciakom laptpa i uważam, ze to był bardzo dobry wybór. Gdybyś miała problem z włączeniem laptopa to przeczytaj sobie ten artykuł https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/co-zrobic-gdy-laptop-nie-chce-sie-wlaczyc Znajdziesz tam wskazówki co robić.  U nas ostatnio laptop się zawiesił i już myślałam, że go nie włączymy. Na szczęście działa.

Odnośnik do komentarza
Gość Laptop - wybór

Jeżeli przede wszystkim chodzi o wybór dobrego laptopa do pracy biurowej dobrej jakości to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście również poświęcili więcej uwagi na wskazówki przygotowane przez portal  https://www.wybieramlaptopa.pl/ranking-laptopow-netbookow/236-netbook-tygodnia-ranking-najlepszych-netbookow  gdzie dowiesz się jakie modele biznesowe będą najlepsze w twoim przypadku i do tego poznacie nowości na rynku oraz recenzje o tych najczęściej wybieranych oraz ciekawie przedstawiających się na rynku. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...