Skocz do zawartości
Forum

Czy boicie się dentysty?


Gość Rundelle

Rekomendowane odpowiedzi

Jak byłam młodsza, wczesna podstawówka bodajże, to uwielbiałam chodzić do dentysty! ostatnio miałam dość długą przerwę, i byłam przerażona, i co jak się potem okazało niepotrzebnie. Najbliższą wizytę mam w styczniu/lutym, więc lajcik. ;DD ale ogółem nie przepadam, o nie!

Chodzę do tego gabinetu w Krakowie: https://studiose.med.pl Plusik na pewno, ze są delikatni i że leczenie nie jest bolesne.

Odnośnik do komentarza
Gość NAtaLIa Zr

Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach to już nie powinniśmy się bać dentysty . Trzeba tylko trafić do odpowiedniego specjalisty, który ma w swoim gabinecie profesjonalny sprzęt. Ja do takiego trafiłam i polecam każdemu „bojącemu” się dentysty  Pan dr Maciej Lepszy, który przyjmuje w Scandinavian Clinic. To jest lekarz z powołaniem, świetny. Odkąd do niego chodzę, wizyta w gabinecie dentystycznym jest dla mnie przyjemnością.

Odnośnik do komentarza
Gość ewelina K

Jak się ma sprawdzonego i dobrego dentyste to nie ma się czego bać, ja chodze do dr Macieja Cichanowicza , klinika dentystyczna na placu szczepańskim w Krakowie. Jak ktos się boi, to zapewniam, ze po wizycie u tego doktora, przestanie się bać ?

Odnośnik do komentarza

Przestałam się bać po tym jak zaczęłam porządnie o nie dbać, czyli szczoteczka soniczna, dobra pasta. A no i irygator haxe. Rewelacyjne urządzenie, "wymiata" wszystkie brudy, prosty w obsłudze i ma wiele trybów. ? A dentysta ma coraz mniej pracy.

Odnośnik do komentarza
Witam
Jeśli chcesz założyć swoje pierwsze konto firmowe lub zmienić obecny bank mam dobrą propozycję:

Idea Bank Konto FIRMA+

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta

  • 0 zł za standardowe przelewy krajowe przez Internet ,w tym do ZUS i US

  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach

  • zwrot 10% za ZUS

Aby otrzymać bonus, wystarczy wyrazić zgody marketingowe, posiadać aktywną kartę debetową i opłacać ZUS! Tylko tyle. Przez 6 miesięcy możesz otrzymywać miesięczny bonus w wysokości 10% kwoty opłaconego ZUS przy czym maksymalna kwota zwrotu wynosi 50 zł miesięcznie bądź jednak nie więcej niż 50 zł miesięcznie. Czyli nawet 300 zł za cały okres sprzedaży premiowej.

Warunki wypłaty bonusu:

  • aktywne zgody marketingowe

  • aktywna karta debetowa 

  • opłacony ZUS z konta FIRMA+

https://leadstar.pl/c?pid=30750&tid=1469&ha=3102324130&r=6388

Odnośnik do komentarza

Generalnie strach przed dentystą każdy wynosi z dzieciństwa. Też mam zrazę w pewnym stopniu ;P. Na szczęście nie mam jakiś większych problemów z zębami. Jeżeli chodzi natomiast o strach to jeżeli macie dzieci to warto budować u nich zaufanie u dentystów. Warto znaleźć dobry gabinet, taki, który jest przyjazny dla dziecka. Fajnie prezentuje się tutaj https://www.stomatologiadziecieca.com/kontakt/. Jest to gabinet, który stawia na komfort dziecka. Pierwsza wizyta polega na zaznajomieniu dziecka z gabinetem. Sam gabinet jest przyozdobiony w postacie z bajek co buduje poczucie bezpieczeństwa u dziecka. 

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z kewlar. Problem strachu przed dentystą bierze się z doświadczeń z dzieciństwa. Dlatego teraz dla dzieci gdy szukałam stomatologa zrobiłam rozeznanie wśród znajomych i większość poleciła mi Eurodental. Dodam tylko, że mieszkam w Warszawie.

Odnośnik do komentarza

Matko, jak ja się kiedyś bałam. Pierwszy raz poszłam do dentysty jam miałam 5 lat, on założył mi plombę, wiercił mi w zębie na żywca, a po wszystkim plomba mi wypadła po godzinie i cierpiałam jeszcze tydzień zanim wypadł mi ten ząb, na szczęście mleczak. Po takim doświadczeniu miałam uraz i myślałam, że każdy dentysta taki jest, dlatego tak naprawdę później poszłam do dentysty już jako osoba dorosła. Na szczęście zęby miałam w całkiem dobrym stanie, trzeba było tylko wyleczyć kilka zębów. Trafiłam też do dobrego specjalisty, bo do gabinetu Dental w Lublinie. Tu super się mną zajęli, dentysta uśmiechnięty, bez problemu dał mi znieczulenie, no 

Odnośnik do komentarza

Nie ma co bać się dentysty. Wystarczy trafić na takiego z dobrym podejściem do pacjenta i jest po strachu. Ja mogę polecić Ci stomatologów z Lux Med w Krakowie. Pracują tam świetni specjaliści z doświadczeniem i rewelacyjnym podejściem do pacjenta.

Odnośnik do komentarza

Jako dziecko się bałam i nie mam zbyt dobrego doświadczenia, ale muszę przyznać, że odkąd zaczęłam leczyć się w klinice Unident Union ten zaczął znikać. Do specjalistów pracujących tam mam pełne zaufanie a pozytywna atmosfera, która tam panuje sprawia, że człowiek czuje się wręcz zrelaksowany. Duże znaczenie ma nie tylko sam proces leczenia ale i cała reszta.

Odnośnik do komentarza

Ja chodzę z dziećmi regularnie na przeglądy i ewentualne zabiegi. Kiedyś popełniłam duży błąd i nie chodziłam kiedy miały zęby mleczne. W gabinecie na śląsku wyleczyli zęby moich dzieci w narkozie i teraz mamy problem z głowy. Tym bardziej że teraz moje dzieci same upominają się o przeglądy zębow w tym gabinecie. Jakby co to podaję namiary, polecam ich, są świetni: https://www.dentalcentrum.pl/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...