Skocz do zawartości
Forum

Jak to rozegrać z dziewczyną?


Gość Marek 334

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , 2 miesiące temu poznałem dziewczynę widzieliśmy się już ponad 10 razy. Widujemy się w weekendy jak każdy z nas ma wolny czas ,ona nie lubi pisać dlatego nie piszemy. Bliżej weekendu ja proponuję spotkania a ona zawsze się zgadza na spotkaniach jest fajnie i wszystko zmierza w dobrym kierunku. Tylko teraz moje pytanie: Czy to dobrze ,żebym ja cały czas angażował spotkania? Ona pewnie się spodziewa,że bliżej weekendu napiszę i będę chciał się spotkać. Ale brakuje mi inicjatywy z jej strony,czuje ,że to ja bardziej zabiegam o nią ,a też powinienem być dla niej w jakiś sposób wyzywaniem..to może teraz nie wychodzić z nią weekend ,nie pisać , czekać aż się odezwie? Jak to wygląda z psychologicznego punktu widzenia ? Co zrobić , żeby zaczęła też starać się o spędzenie ze mną czasu .Nie chcę się wyłożyć na tacy i być łatwy bo stracę na atrakcyjności jeżeli inicjatywa będzie tylko z mojej strony . 

Odnośnik do komentarza

No kolego, a jaka dziewczyna chcialaby sobie marnowac kazdy weekend jesliby jej na Tobie nie zalezalo?
A jesli juz sie zmęczyłes tymi propozycjami ze swojej strony to w następny weekend jak sie spotkacie zaproponuj, ze za jeszcze następny tydzień czekasz az to ona zadzwoni i zaproponuje jakąs formę spędzania Waszego wspólnego czasu. Zazartuj, ze jak równouprawnienie, to równouprawnienie.

Jak tak ni stąd ni zowąd zastrajkujesz to ona nie zrozumie, pomysli, ze moze juz Ci sie nie podoba, ze Cie sie znudzila i zupelnie glupie i niepotrzebne napięcia między Wami sie zrodzą. Tak własnie ludzie głupio sobie fundują niepotrzebne zupelnie hustawki uczuciowe.

Odnośnik do komentarza

Co Ty chcesz rozgrywać? Kobieta ma najwyraźniej flegmatyczny temperament i nie będzie wykazywać się inicjatywą. Jeżeli wyobrażasz sobie, że kobieta będzie przyjeżdżać do Ciebie, aranżować spotkania w różnych miejscach, zaskakiwać Cię, to w porządku, ale to nie będzie ta kobieta, z którą się obecnie spotykasz i o której tutaj piszesz. Widać, że lubisz się zaopiekować ;) Podopieczne nie są zdolne do równorzędnej relacji, wbij to sobie do głowy! :)

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Jak wszyscy wiemy to raczej faceci wolą zdobywać. Wiem z wlasnego doswiadczenia, ze zdarza się iz jesli kobieta wychodzic zaczyna z inicjatywa, facet czesto traci zainteresowanie..... Ponieważ zdobył to o co mu chodzilo. Nie mowie ze tak jest w kazdym wypadku, ale tak sie dzieje czesto. Ona po prostu nie chce się narzucać. Czuje się lepiej jeśli zostaje zaproszona i wie ze zalezy ci na spotkaniu. Jesli tak cie to meczy to poprosc ja o pomysl na kolejne spotkanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...