Skocz do zawartości
Forum

Dziewczyna chce ze mną być a ja nie


Gość S2W

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pracy dobrej, nie stać mnie na dojazd, na nic kompletnie. Dopiero co zacząłem oszczędzac, a ona nic nie rozumie. Byłbym z nią gdyby sytuacja była inna. Powiedziałem jej że możemy się przyjaźnić, a ona nie chce tego. Nie wiem wręcz wydaję mi się że jest jakaś psychiczna. Mówię że jak będzie w moim życiu lepiej, możemy coś spróbować, ale póki co przeczekać złą sytuacje. Po za tym ona też nie zarabia dużo, a wydaję. I ja nie widzę tego związku póki co.
Ona upiera się przy swoim, ciągle pisze dlaczego nie chcę być z nią, szantażuje mnie, ze jej przykro i zawsze będzie mnie kochać. A ja nie umiem. Po za tym niedawno zerwała ze mną dziewczyna. Więc... no nie rozumiem jej.
Że na nią tak działam idt. I przez to jest egoistyczna strasznie.
Po za tym mam kontakt z fajniejszymi ludźmi. Napewno to nie jest to czego chcę.
Po za tym mnie zraziła do siebie: ciągle nalegała na pocałunki, ja jej musiałem ulegać.
A teraz nie stać mnie nawet na dojazd. Tak mówi że pieniądze to nie wszystko, ale jak nie masz nawet za co kupić żarcia, to już nie rozumie tego. Tak bo jej rodzice dają ciągle, nawet jej płacą chyba za mieszkanie.
Ona ma zawód, a pracuje jako pomoc kuchenna.
Czuję się przez nią osaczony. Wiem że będzie drążyć temat aż do znudzenia, bo już kiedyś kiedy miałem z nią kontakt pierwszy raz, i kiedy stwierdziłem że nie chcę związku, to sie obraziła, i była tym poruszona. teraz chciałem się po kilku msc z nią zaprzyjaźnić a ona chce związku, co z tego że specjalnie wymusiła na mnie pocałunki albo też taki miała cel...

Odnośnik do komentarza

Nie ma przyjaźni damsko męskiej, po drugie jak możesz mówić o przyjaźni, skoro ona Cię kocha i chce być z Tobą, więc o niej, tym bardziej przy niej, nawet nie wspominaj.

Nie chcesz być z nią, to zerwij kontakt, nie ma innego wyjścia.

Piszesz tu już nie pierwszy raz, do Ciebie też nic nie dociera, więc nie radź się na forum, bo to i tak nic Ci nie daje.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyna, która Cie kocha miłością partnerską nie może się z Tobą przyjaźnić. Tak więc albo zrywasz całkowicie kontakt, blokujesz numer, usuwasz ze znajomych, albo nie oczekuj cudów.
Dlaczego ma się z Tobą przyjaźnić? Tak na serio pytam: po co? Moze traktujesz ją jak wyjście awaryjne, że jakby coś to jednak z nią będę, bo lepszy rydz niż nic.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

O matko jaki Ty biedny, osaczony przez dziewczynę jestes. Na prawdę nie umiesz sobie z tym poradzić ?
Przypomniało mi sie powiedzenie w związku z twoją ,,ciężką,, sytuacją, że ,,dla towarzystwa cygan dał sie powiesić.,
Troche charakteru by Ci sie przydało.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...