Skocz do zawartości
Forum

Jak wybrać implanty piersi


Gość Barteria

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam eurosilicony i myślę ze lepiej wybrać nie mogłam! i wydaje mi się że każda z nas będzie zachwalać swoją firmę implantów...no bo chyba nikt nie napisze "mam firmę x od 3 lat i jest ona beznadziejna" :P

Ogólnie warto moim zdaniem skontaktować się z lekarzem jaki będzie Ci powiekszał piersi
http://www.ekliniki.pl/artykul/powiekszanie-piersi-implanty-czy-wlasny-tluszcz/1944/

I on powinien Ci doradzić.

Odnośnik do komentarza

Ja mam implanty firmy Mentor, bo takie właśnie polecił mi cudowny chirurg dr Łątkowski, polecam serdecznie. U niego miałam operację i spisał się na medal. Co do rozmiaru to musisz sama pomyśleć jaki ci pasuje najbardziej, ja raczej chciałam naturalny biust i rozmiar mam większy, ale wcale nie wygląda sztucznie.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej zawsze jest iść już do chirurga i tam się o wszystko wypytać. Ja właśnie tak zrobiłam, taka operacja to poważna sprawa i uświadomił mi to dr Knakiewicza z KNACK CLINIC we Wrocławiu na konsultacjach. Ogólnie polecam tego lekarza, jest bardzo doświadczony i otwarcie o wszystkim opowiada, a samą operację też przeprowadził perfekcyjnie. Powiększyłam piersi o 2 rozmiary i miałam też podniesienie przy okazji, wszystko pięknie się zagoiło, polecam serdecznie. 

Odnośnik do komentarza
Gość Janeczka

Mój lekarz dr Dominik Boligłowa bardzo profesjonalnie dobrał mi wielkość implantu, teraz mam piękny, jędrny i bardzo naturalnie prezentujący się z moją sylwetką biust. Myślę, że warto postawić na dobrego eksperta i tyle

Odnośnik do komentarza

Ja robiłam u Dr Ireneusza Łątkowskiego i on korzysta głównie z implantów piersiowych firmy Mentor, takie też mam ja. W uczuciu są bardzo naturalne, przyjemne i nie czuć, że sztuczne. A lekarza też jak najbardziej polecam, bo to doświadczony i świetny chirurg, który potrafi doskonale doradzić i zrobić dokładnie takie piersi, jakie chcecie. 

Odnośnik do komentarza
Gość karolina

jeżeli chodzi o piersi, to z pewnością najlepiej własnie sobie powiększyć własnym tłuszczem sama robiłam to ta metoda własnie w klinice dermed w Krakowie mają naprawdę świetnych specjalistów, którzy wam odpowiednio doradza w tejże materii. 

Odnośnik do komentarza
Gość martyna56

Miałam marzenie o posiadaniu dużych piersi,jednak po konsultacji u dr Boligłowy, ostatecznie wybraliśmy mniejsze i nie żałuję. Wyglądają ślicznie, naturalnie. Warto przemyśleć sprawę przed podjęciem decyzji

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.05.2020 o 17:52, Gość martyna56 napisał:

Miałam marzenie o posiadaniu dużych piersi,jednak po konsultacji u dr Boligłowy, ostatecznie wybraliśmy mniejsze i nie żałuję. Wyglądają ślicznie, naturalnie. Warto przemyśleć sprawę przed podjęciem decyzji

Zdecydowanie dobry lekarz, mnie również pomógł doradzić optymalny rozmiar i jestem bardzo wdzięczna za tak fachowe podejście

Odnośnik do komentarza

Też byłam u chirurga Łątkowskiego i muszę przyznać, że sama go polecam. Mam też implanty Mentor, są bardzo wygodne, dobrze się je "nosi", piersi są naturalne w dotyku, ale też i tak wyglądają. Jestem w pełni zadowolona z efektu końcowego, lekarz się spisał i chwalę go każdemu, kto pyta, bo tak kompetentnych i rzetelnych chirurgów się ceni! 

Odnośnik do komentarza
Gość kartka56

u mnie w doborze pomógł lekarz, wiadomo nakreślilam marzenia, ale trzeba je też dostosować do realiów i możliwości, ostatecznie z A przeszłam na rozmiar D i jestem zachwycona, a dr Boligłowę polecam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Ja wolałam opcję powiększenia własnym tłuszczem. Byłam w tej polecanej klinice Knack Clinic we Wrocławiu http://www.knackclinic.com/ i muszę przyznać, ze warto tam iść. Nie bez przyczyny ludzie ją i dr Knakiewicza rekomendują. Piersi wyglądają super, są uniesione, dobrze wymodelowane. Śladów po operacji nawet nie widać, biust wygląda jak naturalny i właśnie taki jest w dotyku. Szybko doszłam do siebie po operacji, cały proces był dokładnie taki, jak opisywał chirurg, który jest niesamowicie kompetentny i doświadczony, polecam. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.10.2019 o 09:17, Gość Aiwarke napisał:

Ja mam eurosilicony i myślę ze lepiej wybrać nie mogłam! i wydaje mi się że każda z nas będzie zachwalać swoją firmę implantów...no bo chyba nikt nie napisze "mam firmę x od 3 lat i jest ona beznadziejna" ?

Ogólnie warto moim zdaniem skontaktować się z lekarzem jaki będzie Ci powiekszał piersi
https://implantytorun.pl/implantologia/

I on powinien Ci doradzić.

Też jestem zdania, że napierw warto się dowiedzieć, a nie wszystko na szybko, dzięki!

Odnośnik do komentarza

Z perspektywy faceta, oczywiście każdy chce żeby były jak największe.

Nie kieruj się tylko wielkością, bo czasami wygląda to karykaturalnie jak szczupła dziewczyna ma piersi wielkości swojej głowy.

Wszystko jest fajne ale z umiarem, moja małżonka po 2 ciąży straciła trochę na wadze i przez to straciła jędrność i kształt zmienił się że tak powiem pod wpływem przyciągania ziemskiego.

Jeśli zależy wam na jakości i spokoju, bez żadnych poważnych komplikacji, to zdecydowanie polecam dr. Barwijuka z Medifem i Bali Clinic.

 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny nie idźcie pod nóż. Implanty może nie sa takie drogie ale operacja może mieć bardzo wiele efektów niepożądanych .W sieci jest bardzo wiele tematów pisanych przez dziewczyny, które poddały się opracji i obecnie ząłują bo maja duże problemy. Piersi robią się twarde, są zakażenia. Implant może pęknąc. Sama równiez nie jestem obficie obdarzona oraz miałam bardzo duże kompleksy. Zdecydowałam się na kurację tabletkami i powiem Wam,ze była to bardzo dobra decyzja. Tabletki są o wiele mniej inwazyjne. Brałam PerfectBust. Efekt bardzo dobry, czuję się o wiele lepiej. Biust jest wiekszy o 1 rozmiar i o wiele jędrniejszy.

Odnośnik do komentarza

Sama miałam wcześniej takie obawy.W sensie,ze dopóki biore tabletki wszystko ładnie pięknie ale kiedy przestanę piersi powrócą do poprzedniej wielkości. Na szczęście nic takiego nie wystąpiło. Biust jest nadal powiększony. Musisz brać je regularnie przez 3 miesiące codziennie bo równiez może nie byc efektu.Zamawiałam je przez internet. Są w wielu sklepach.Warto jest je wspomóc żelem. Dodam,żę tabletki są bezpieczne bo są dopuszczone przez krajowy rejestr farmaceutyczny ( informacja dla mnie osobiście miała bardzo duże znaczenie).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...