Skocz do zawartości
Forum

Czy to normalne zeby faceci sie tak zachowywali?


Gość marlena9

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kuzynkę ,siostrę cioteczną i tak się zastanawiam..Co moze byc przyczyna?? Zaczynam sie martwic o nia, bo ma 26 lat..lubie ja,spedzalysmy kiedys duzo czasu.I ona nigdy nie miala chlopaka mimo ze mieszka w duzym miescie, za granicą byla 3 lata. I wiadomo chlopacy podrywaja w rozny sposob.ja,podobnie jak ona nie szalejemy na imprezach, nie udzielamy sie wszedzie choc na pewno jestem bardziej przebojowa od niej ,bardziej rozmowna ale to nie ma znaczenia.Ona jest dosc ladna, szczupla blondynka.A mimo to...nikt do niej nigdy nie napisze nawet na insta czy glupim fb.gdzie ja czy moje kolezanki mamy wiadomosci od roznych chlopakow i zawsze mialysmy.Powiedziala ze na aplikacji randkowej nie zalozy konta bo to jest upokorzenie.Ja sie zastanawiam co moze byc przyczyna i jak jej pomoc,bo nie namowie kolegow zeby pisali,nie bede swinia.

Odnośnik do komentarza

Każdy facet zachowuje się inaczej. Koleżanka jest smutna z tego powodu? Być może nie chce nic robić. Nie załatwiaj nic za nią. Niech ogarnie to co umie, a jak będzie chciała, to powiedz, że jej pomożesz niech da znać, i będziesz jej skrzydłową. I można tak jej Coaching strzelić. I przez 3 miesiące co drugi piątek walić gdzieś w pub/klub bawić się w podryw. (Bawić się, bo chodzi o naukę i utrwalanie nawyku/schematu a nie na drugiej pseudorandce zakochać się w jakimś facecie bez opamiętania, bo nic się nie nauczy, tylko będzie cierpieć)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...