Skocz do zawartości
Forum

Depilacja laserowa Rzeszów


Gość Destinkere

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam bo jest to bardzo wygodne, sama miałam mocne ciemne włosy i dość miałam już golenia ich maszynką. Po laserze wloski nie odrastają.... , chyba że po jakimś roku-dwóch latach, wtedy robi się przypominajki, ale to są pojedyncze włoski. Niektóre osoby nie potrzebują takich zabiegów.

Ja robię sobie bikini, po dwóch zabiegach mam prawie łyso, dla mnie najwieksze problemy sprawiało właśnie bikini bo po goleniu widziałam czarne kropki.Na depilację chodzę tutaj w Rzeszowie: https://artdermaclinic.pl/medycyna-estetyczna/depilacja-laserowa

Odnośnik do komentarza
Gość Mariola 832

U mnie zabieg laserowy pod pachami wyszedł bardzo fajnie. Dzięki temu zabiegowi mogę zapomnieć już o codziennym goleniu się. Zabieg jest bezbolesny i bardzo jestem zadowolona , że go wykonała. Polecam klinikę w której byłam Salon Kosmetyki Laserowej Rzeszów

Odnośnik do komentarza

Depilacja laserowa bardzo dobrze u mnie wyszła, zabieg powtarzałam 6 razy dla całkowitego efektu. Włoski po tym zabiegu mi nie rosną i nie musze już myslec o goleniu nóg. Mogę polecić bardzo dobre miejsce gdzie wykonywałam taki zabieg MTT Estetica w Krakowie 

Odnośnik do komentarza

W Rzeszowie masz Studio Urody Zoe, gdzie wykonywana jest depilacja laserowa. Posiadają laser diodowy LightSheer, który jest bardzo skuteczny. Depilacja wykonywana jest pod okiem specjalistek z salonu. Przed zabiegiem wszystko wyjaśnią i ocenią ile zabiegów trzeba będzie wykonać, by osiągnąć idealny efekt (to zależy od skóry, koloru włosków, miejsca). Tutaj https://studio-zoe.pl/ masz bezpośredni namiar na salon.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...