Skocz do zawartości
Forum

Poronienie A ponowna ciaza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Chciałabym opisać moją sytuację. 17 lipca dowiedziałam się że jestem w mojej upragnionej ciąży, cieszyłam się niesamowicie. Niestety. 13 sierpnia miałam zabieg ,okazało się że ciąża była obumarla. Przeżyłam to niesamowicie trudno. Teraz było czekać tylko na okres. Pojawił się on 22-28 wrzesień. Cykle miałam teraz regularne co 28-31 dni. Owulacje według kalendarzyka miałam mieć między 8 października a 18. A owulacja miała nastąpić w 14 października. . Nasze zbliżenie było 10 października i od tego momentu nie mam już sluzu plodnego . Jest biały i gęsty. Dzisiejszy i wczorajszy test owulacyjny wychodzi pozytywny. Mam podwyższoną temperaturę. Wiem że byłoby to za wcześnie. Ale jestem wyczulona na zapachy,tak jak lubię rybę tak dzisiaj nie mogłam po prostu wytrzymać. Jest mi niedobrze ,mam ogromne wzdęcia. 17/10/19 zrobiłam test ciążowy ale byl negatywny. Sądzę, że po prostu test byl za szybko zrobiony. Czuje lekkie bóle w podbrzusze jak i w jajnikach. Kolejne zbliżenie było 15 i 18 październik(Test owulacyjny -pozytywny). Czyli akurat w dni płodne. Dzisiaj zauważyłam że mam przezroczysty, gęsty śluz. Nie jest to dużo. Zrobiłam dzisiaj 21/10/19 test ciążowy i również negatywny. Albo mi się udało i do zapłodnienia doszło teraz ,sądząc po sluzie, taki charakterystyczny jest w ciąży i służy jako czop. Mam bóle podbrzusze i lewego jajnika.

Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...