Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mirek334

Moczenie i pieluszki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mirek334

Witam mam 13 lat i poważny problem. Podniecam się moczeniem do pampersów, pieluch, pieluszek i pieluchomajtek. Nie wiem skąd się wzieło ale jak na Polskim w szkole mieliśmy temat przynieść rzecz naszego bliskiego to koleżanka przyniosła pampersika swojego brata i jej podciągnołem bo miała 2. W nocy załozylem i zalatwialem sie i bylo świetnie. Co robic? Rodziców nie ma raz na 4 dni. Podnieca mnie noszenie różnych pieluch.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Abra222

To normalne też lubie pieluszki nosić a jakie nosisz? Ja w dzień od dada a na noc pampers. Rodziców nie ma często i to bardzo. Te od pampers są nie wygodne na noc ale jak sie nasiusia to jest świetnie tak fajnie jest i tak przyjemnie jak jest mokro. Sam się w dzień przewijam jak małe dziecko. Specjalne chusteczki itp. Wycieram. Ja wole dla dzieci pieluszki. Tylko pytanie co nosisz? Pieluszki, pieluchy, pampersy a może pieluchomajtki. Ja jak ide do szkoły to pieluchomajtki. Świetne uczucia po siusiu. Ale przyjemnie tak mogę spać i przyjemnie o Jezu. Uwielbiam pieluszki i to różne rodzaje. Ale przyjemnie nosić tak siusiu robić i kupke i sie przewijać na dywanie. O Jezu świetnie jest jak pieluszka jest już za mokra. Tak dobrze jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bolesław M.

Leczcie się XD. Jak sobie czytam to o jezu mdli mnie. Do psychologa radzę się udać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DLBoy
W dniu 21.10.2019 o 22:29, Gość Bolesław M. napisał:

Leczcie się XD. Jak sobie czytam to o jezu mdli mnie. Do psychologa radzę się udać

Xdd +1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Deci

Cześć!

Podobnie jak wy uwielbiam pieluchy. Mam prawie 15 lat i chcę się wyprowadzić od rodziców aby cieszyć się pieluchami bez strachu. Kiedyś jak moja siostra je nosiła to ja jej kradłem. Pamiętam że to było świetne uczucie i nie musiałeś się obawiać że musisz iść do toalety. Teraz gdy moja siostra już ich nie nosi brakuje mi tego... Poza tym postanowiłem stworzyć serwer na Discordzie gdzie możemy się tak jakby zjednoczyć i pisać o pieluchach itp. Czekam na was tutaj:

https://discord.gg/yMpZw8N

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...