Skocz do zawartości
Forum

ortodonta Poznań


Gość odessa80

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przymierzam się do umówienia na pierwszą konsultację właśnie w Rock Your Smile na Jeżycach :) Też słyszałam sporo dobrego o tej klinice, te pozytywne opinie zachęciły mnie do tego miejsca. Aparat na zęby to moje marzenie już od dłuższego czasu, za 2 lata wychodzę za mąż i chciałabym pojść do oltarza z prostymi zębami, a na pewno prostszymi niż mam obecnie ;)

Odnośnik do komentarza

hej, a możecie powiedzieć jak ceny w tym Rock Your Smile na Norwida? Bo ja też rozważam tam rozpocząć swoje leczenie ortodontyczne. Czytałam opinie, to mają dobre, koleżanki z pracy córka też tam chodzi, ale jakoś tak głupio mi się jej pytać o koszt aparatu :)

Odnośnik do komentarza
Gość klaudusia92

Rock Your Smile na Norwida ma świetne opinie, ja rozważam tam dr Kocent, będę się umawiać na konsultację. Z tego co czytałam na ich stronie, to wraz z planem leczenia, który wykonujesz bez opłat, dostaniesz informację, ile będzie kosztowało całe leczenie, jest to określone na starcie, a więc bez niespodzianek. Podpisujesz też umowę. Można to na różne sposoby chyba finansować, także na raty, piszą że miesięczny koszt leczenia zaczyna się od 250 zł miesięcznie, więc myślę że to konkurencyjna oferta. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość gabrysia93

Teraz w Rock Yoir Smile na Norwida jest konsultacja za darmo do 15.02, tak że polecam skorzystać z takiej opcji :) Wizyta nic nie kosztuje, a można się sporo dowiedzieć i uzyskać fachowe odpowiedzi na pytania, jakie Wam chodzą po głowie. Ja jako pacjentka tego gabinetu - szczerze polecam :) 

Odnośnik do komentarza
Gość alutka84

Ja chodze do dr Kocent na Norwida do Rock Your Smile i podpinam sie pod informacje o klinice! Bardzo polecam, jestem bardzo zadowolona z leczenia i z jego efektow, mimo że leczenie nie trwa długo to efekty sa widoczne i to bardzo cieszy :) Byłam na konsultacji u kilku specjalistów ale dopiero z dr Kocent w Rock Your Smile poczułam "chemie" i zaufałam właśnie jej i też opiniom bardzo dobrym na temat tej kliniki. 

Odnośnik do komentarza
Gość karolinaaaaa

Rozważam właśnie Rock Your Smile na Norwida z uwagi na wszystkie bardzo pozytwne opinie o tym centrum ortodontycznym. Nie wiem jeszcze, którego lekarza... nie sprawdzałam tego. A jaki aparat nosicie? Ja bym chciała taki najmniej widoczny, myślę też o tych nakładkach niewidocznych... 

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.01.2020 o 16:00, Gość gabrysia93 napisał:

Teraz w Rock Yoir Smile na Norwida jest konsultacja za darmo do 15.02, tak że polecam skorzystać z takiej opcji ? Wizyta nic nie kosztuje, a można się sporo dowiedzieć i uzyskać fachowe odpowiedzi na pytania, jakie Wam chodzą po głowie. Ja jako pacjentka tego gabinetu http://dentysta-torun.com.pl/klinika-ortodontyczna/ - szczerze polecam ?

Często ludzie polecają, a jakiem mają ceny?

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.10.2019 o 23:44, Gość irmina13 napisał:

Właśnie przymierzam się do umówienia na pierwszą konsultację właśnie w Rock Your Smile na Jeżycach :) Też słyszałam sporo dobrego o tej klinice, te pozytywne opinie zachęciły mnie do tego miejsca. Aparat na zęby to moje marzenie już od dłuższego czasu, za 2 lata wychodzę za mąż i chciałabym pojść do oltarza z prostymi zębami, a na pewno prostszymi niż mam obecnie ;) http://www.dentysta-torun.eu/retainer-czyli-aparat-retencyjny/

Każdy chciałby mieć proste zęby :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.04.2020 o 12:18, Gość karolinaaaaa napisał:

Rozważam właśnie http://implantytorun.pl/aparat-na-zeby-ktorego-nie-widac/ na Norwida z uwagi na wszystkie bardzo pozytwne opinie o tym centrum ortodontycznym. Nie wiem jeszcze, którego lekarza... nie sprawdzałam tego. A jaki aparat nosicie? Ja bym chciała taki najmniej widoczny, myślę też o tych nakładkach niewidocznych... 

Ja nosiłam aparat Othocaps, przezroczysty, niewidoczny, efektywny :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.01.2020 o 17:15, Gość klaudusia92 napisał:

Rock Your Smile na Norwida ma świetne opinie, ja rozważam tam dr Kocent, będę się umawiać na konsultację. Z tego co czytałam na ich stronie, to wraz z planem leczenia, który wykonujesz bez opłat, dostaniesz informację, ile będzie kosztowało całe leczenie, jest to określone na starcie, a więc bez niespodzianek. Podpisujesz też umowę. Można to na różne sposoby chyba finansować, także na raty, piszą że miesięczny koszt leczenia zaczyna się od 250 zł miesięcznie, więc myślę że to konkurencyjna oferta. http://www.ortodontatorun.pl/wiecej-o-ortodoncji/

 

Brzmi całkiem nieźle, może się zdecyduję?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...