Skocz do zawartości
Forum

jak poznawać ludzi oraz mieć dziewczynę


Gość mi24chael

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam na imię Michał mam 24 lata. Jestem osobą słabowidzącą. Poruszam się po mieście za pomocą białej laski gdyż moja wada wzroku jest na tyle duża że nie jestem w stanie samodzielnie się poruszać. Pomimo swojej dysfunkcji staram się funkcjonować normalnie. Mój problem polega na tym że nie umiem nawiązywać relacji oraz kontaktu z ludźmi. Jestem od zawsze typem samotnika odludka. Od zawsze byłem człowiekiem zamkniętym w sobie. Praktycznie nie mam żadnego znajomego z którym miałbym wspólne tematy i z którym mógłbym spędzić razem czas. Będąc w jakiejś grupie osób praktycznie w ogóle się nie odzywam czując się zakłopotany. Próbuję poznawać nowych ludzi w soboty samemu wychodząc na imprezy do klubów ale czyny te kończyły się totalną porażką. Boję się do kogoś podejść zagadać zwłaszcza do dziewczyn gdyż czuję strach że zostanę pobity przez jakiegoś faceta bądź zostanę wyśmiany i zwyzywany. A nawet jak się udało zainicjować rozmowę z daną osobą to nie umiałem dalej jej podtrzymać i koniec tematu. Lubię klubową muzykę lubię potańczyć dlatego chodzę do klubów.
Nie piję alkoholu nie palę nie mam nałogów. Próbowałem poznawać ludzi przez neta ale też te rozmowy mi nie wychodziły. Zatem nie wiem co mam robić żeby w końcu mieć przynajmniej jakąś małą grupkę znajomych bo czuję się kompletnie bezradny w sumie też bym chciał po mału ułożyć sobie życie i mieć dziewczynę z którą mógłbym podróżować po świecie wychodzić w różne miejsca itp. Szczerze tracę nadzieje że będzie lepiej. Jeśli ktoś ma jakieś mądre rady to niech się nimi podzieli. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...