Skocz do zawartości
Forum

Nadmierne wypadanie włosów


Gość Kim08

Rekomendowane odpowiedzi

Od ok 2 miesięcy nadmiernie wypadają mi włosy. Badanie u trychologa nie dało odpowiedzi. Wyniki morfologia mocz proby wątrobowe sód potas żelazo w normie. Tsh 2.5 ( norma do 4). Podwyższone cholesterol 260( do 190). Używam wcierek szamponow witaminy. Co jeszcze mogę zrobić jaka może być przyczyna?

Odnośnik do komentarza

Przyczyny takiej sytuacji - pro-sprzet.pl/blog/przyczyny-wypadania-wlosow.htmlpro-sprzet.pl/blog/przyczyny-wypadania-wlosow.html Fakty są takie, że mogą one być różne. Nie jest powiedziane, że natychmiast zrobi się lepiej, ale trzeba działać. Zaawansowane wypadanie może się skończyć bardzo źle. 

Odnośnik do komentarza

Ja miałem okazję skorzystać z pomocy Pana Kieracha (www.drkierach.pl) i jego Hair Center. Konsultacja online i dopasowanie terapii do potrzeb, dzięki czemu faktycznie zauważyłem poprawę i mogę szczerze powiedzieć, że to najlepsze rozwiązanie dla osób, które mają problem z wypadaniem włosów a nie te wszystkie różne dziwne preparaty jakie sprzedają w drogeriach.

Odnośnik do komentarza

Na ofertę przygotowywaną przez sklep www.tiande.net.pl można będzie liczyć, dobra cena produktów a jednocześnie świetna jakość. Dla mnie rewelacyjny szampon chroniący przed wypadaniem włosów. Żaden apteczny sobie z tym nie radził a tutaj okazało się, że można u mnie ten problem faktycznie skutecznie zatrzymać.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...