Skocz do zawartości
Forum

Czy u was rehabilitacja dziecka się sprawdziła?


Gość Magda778

Rekomendowane odpowiedzi

Czy u was rehabilitacja dziecka się sprawdziła? Czy doszła tylko rehabilitacja, a może jeszcze ćwiczyliście z dzieckiem samodzielnie? Bardzo mnie interesuje, jak współpraca z fizjoterapeutą wygląda. Do czego trzeba się przygotować, czy zajmuje bardzo dużo czasu?

Odnośnik do komentarza

Chodzę z córką do Akademii Starszaka https://falmed.pl/akademia-starszaka. Dojeżdżamy docelowo z Poznania. Wielu rzeczy dotyczących w ogóle rozwoju dziecka się dowiedziałam. Nie miałam o większości pojęcia. Fizjoterapeutki pokazują, jak właściwie trzymać dziecko, jak szybciej diagnozować zmysły. Nie wiem, czy tak do końca można powiedzieć, ale tak właśnie odbieram. Staram się później mężowi opowiadać, czego się nauczyłam i tak jakoś lepiej idzie. Opłaca się, jak chcesz zadbać o ogólny rozwój dziecka, gdzie widać pewne problemy jednak bez ukrywania.

Odnośnik do komentarza

Samodzielne ćwiczenia sa dobre jeśli na początku zostaniesz poinstruowana przez fizjoterapeutę i jeśli wcześniej powie Ci jakie ćwiczenia wykonywać. I opracuje plan ćwiczeń. Nie powinno się samodzielnie ustalać dla malucha cwiczeń bo mozna narobić więcej szkód niż pożytku.... Pamiętaj. Moja corka ma problem z kręgosłupem, na początku chodziliśmy na fundusz, obecnie chodzę z nią prywatnie bo takie zabiegi są moim zdaniem lepsze, poza tym nie ma problemu z zapisaniem sie. Wiekszość zabiegów wykonujemy w domu ale pod kontrolą specjalisty. Mogę Ci polecić Balumed w Warszawie http://balumed.pl/uslugi/rehabilitacja-fizjoterapia/rehabilitacja/ Bardzo dobry oraz doświadczony gabinet fizjoterapii.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...