Skocz do zawartości
Forum

zabieg laserowy - nietrzymanie moczu :(((


anlu

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam zasięgnąc porady otóż po porodzie mam problem z nietrzymaniem moczu. nie jest to ciągle, ale w sytuacjach gdy np. podnoszę dziecko albo wykonam jakiś ruch, czuję że nie panuję nad popuszczaniem. Jest to okropnie krępujące, dodam że problem nie minął nawet po sumiennym ćwiczeniu mięsni kegla, poród był trudny i długi. Poczytałam w internecie o zabiegach laserowych. Czy ktoś się orientuje ile to kosztuje, ile razy trzeba iść i który laser albo klinikę warto odwiedzić w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza

Ja miałam identycznie, moj stan pół roku po porodzie przedstawiał się tak: zbyt niewielkie schorzenie na operację np. zwężania cewki, abyt duże schorzenie na ćwiczenia fizyczne Kegla. Robviłam je sumiennie i pomogły mi w 10%. Ja skorzystałam z zabiegów laserowych o które pytasz, konkretnie robił mi to ginekolog w Ginemedica we Wrocławiu, umawiasz się normalnie na laserowe leczenie nietrzymania moczu po porodzie, mi zrobił trzy zabiegi chociaż tak naprawdę po pierwszym już było super, a dwa by załatwiły sprawę, ale że zabiegi i tak opłacała mi mama więc wziełam trzy. W odstępach zdaje się 3 tyg. , laser którym to robią nazywa się Femi Lift i z tego co czytalam zanim poszlam to jest jeden z najskuteczniejszych laserow, możesz poczytać bo pewnie inne kliniki też korzystają z tego laseru. W kazdym razie ja jestem mega zadowolona, bo to popuszczanie to bylo to coś okropnego, zwlaszcza ze z dzieckiem na ręku często mi się to zdarzało, nadwyrężone mieśnie itp. Zabiegi trwają ok. 20 minut i nie boli w ogóle.

Odnośnik do komentarza

No ja miałam tez straszny problem z nietrzymaniem moczu, przyznam szczerze, że bałam się już z domu wychodzić. Potem, dostałam namiary na Szpital Mazovia, przyjął mnie odpowiedni lekarz dr Bender zrobiła badanie usg a potem zapisała na zabieg, teraz już nie mam problemów z nietrzymaniem moczu

Odnośnik do komentarza

Ja też robiłam w Ginemedica we wrocławiu ten zabieg, tez miałam zatrzymanie akcji porodowej, pęknięcie krocza i potem drugie pęknięcie po 4 dniach bo źle usiadłam jednym słowem dramat.
Mi robił ten sam dr który prowadził mi ciąże i polecam go zarówno w jednym jak i w drugim przypadku dr Bartłomiej Ślusarski. Ja miałam trzy zabiegi, ale prawdopodobnie jeszcze skorzystam ie tyle z powodu NTM bo te dolegliwości mi minęły ale jeszcze dla wyrównania blizn.

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.02.2020 o 21:28, Gość Ola napisał:

A pessar na nietrzymanie moczu stosowałaś?

Ja nie stosowałam, chociaż lekarz wspominał mi o tym na wizycie konsultacyjnej. Myślę, że najważniejsza jest wizyta u dobrego ginekologa, takiego który zajmuje się leczeniem nietrzymania moczu bo on będzie wiedział jaki sposób jest najlepszy, żeby Ci pomóc. Ja szukałam w internecie opinii i wybrałam Serafin Clinic w Gliwicach. Na wizycie konsultacyjnej doktor Dawid Serafin zebrał bardzo obszerny wywiad na temat moich dolegliwości i zdecydowałam się na zabieg laserowy. U mnie wystarczyły dwa takie zabiegi, krótkie i bezbolesne a efekt był naprawdę rewelacyjny. Ostatnio widziałam w internecie, że klinika ma taki nowy fotel Emsella, który ćwiczy mięśnie Kegla, siedzisz a energia elektromagnetyczna ćwiczy twoje mięśnie:) Myślę, że to też może być super rozwiązanie i penie za jakiś czas też skorzystam:)

Odnośnik do komentarza

This blog has been there to help my siblings gel more harmoniously. |We were given the certain statistics we truly need to transcend a surprising work problem. |This forum inspired me to expand in ways the whole group surely didn't anticipate. |I can see myself passing along the message at our regular church meeting where staff and supporters will be inspired in unison. My health has dramatically improved because we overcame the peripheral miscalculations without hesitation. |My unity with strangers has risen to greater heights. |As I've been showing up to commune here with populations who are experiencing their concerns I have felt encouraged. |This site has delivered the right assistance without a hitch when I scoured for it. |Our clan is showing more interest in carefully studying these discussions now that we realize so much verbal sharing is so readily available. |This message helped me overcome tricky negativity buried in my compass.|The information written here is so far above what I've seen on outdated places when it comes to our competitors.|We are going to be researching this even more in coming weeks. |There is a storehouse of work that remains but I am stoked to continue gobbling it up. |I would like to additionally thank to the organizers behind the curtain as I know about the struggle involved to sort and develop specialized knowledge. |I now have the codes I needed to begin a speedy new trail. |I now have the toolsto make the best choices. |We are readied with the tools we need for copious characterization. |We have multiplied quite bravely due to this fabulous forum. |I will be forwarding a link to this web site so that my aunts and uncles and my local community missionaries can make a visit at this website. |I remind readers that this is the best available although it was a breeze for me to locate but here we are. |We are crazy excited and swishing around the room. |I am chatting with my long distance friend over lunch and we are both startled by the coincidences involved in our explorations. |We are so excited to dive in and take in all that will continue being shared here. I have another main Business website I just made Saturday about Search engine optimization ... social media management instagram I can help.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...