Skocz do zawartości
Forum

Zapadnięte policzki i ...


Gość KevinV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dopiero 23 lata, a mam bardzo mocno zapadnięte policzki, nie jest to wynikiem starzenia się czy czegoś, ale mój ojciec wygląda identycznie- albo ja identycznie jak on. Po prostu jak idiota z wychudzoną twarzą. Nie raz spotkałem się ze stwierdzeniem , że muszę "dużo ćpać" .... Co mogę z tym zrobić..? Nie chce wstrzykiwać kwasu bo pójdę do pracy dzisiaj tak, a jutro nagle z normalnymi polikami... ksywka plastik gwarantowana. Bardzo często się ludzie z tego podśmiewają, a to nie wszystko... do tego wszystkiego mam strasznie opadnięte powieki i bardzo duży nos po dziadku, a dolna szczęka jest trochę cofnięta... Wyobraźcie sobie jak odwracam twarz od każdej osoby którą spotykam na ulicy, na uczeli czy w pracy... Proszę o pomoc co mogę zrobić z polikami, co z powiekami, co z nosem, a co ze szczęką... ? Do tego kondycja mojej skóry nie jest za dobra kiedyś zmagałem się z mocnym trądzikiem na szczęście minął, lecz ślady pozostały..... Nic tylko wziąć sznur i się powiesić...

Odnośnik do komentarza

Hmm nie wiem jak wygląda sprawa z zapadniętymi policzkami. Ale chyba takie rzeczy robi się kwasem hialuronowym. Bo rozumiem, że chodzi o tzw chomiki? Opadające policzki ? W jakim mieście mieszkasz ? Szukaj moze jakiegos dobrego gabinetu medycyny estetycznej. Ja akurat miałąm opadającą linie żuchwy i to zrobiono mi kwasem HA Restylane.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o wyleczenie blizn po trądziku, to takie zabiegi w swojej ofercie ma WellDerm we Wrocławiu. Ja u nich wyleczyłam się z trądziku, a później na zabiegach usunęli mi blizny, dzięki czemu w końcu mam czystą i ładną twarz bez blizn. Bardzo ich polecam, przez cały proces byłam pod okiem najlepszych dermatologów i lekarzy, wszystko było bezpiecznie wykonane. Jeżeli chodzi o wypełnienie policzków, to wiem, że też mają w ofercie tego typu zabiegi, więc najlepiej wejdź na ich stronę i zobacz sama, ja ogromnie ich polecam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...