Skocz do zawartości
Forum

Rehabilitacja Warszawa NFZ


Adriannn

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu radzę zrezygnować z NFZ jak naprawdę chcesz wyleczyć te nadgarstki. Miałem podobny problem i rehabilitacja w szpitalu wyglądała tak 5 min. następny. Tam nie liczą się efekty tylko ilość przyjętych. Wprawdzie nie mieszkam w Warszawie a tylko tu studiuję ale jak byłem na wakacjach w domu w Białymstoku wykupiłem sobie klika zabiegów prywatnie https://signum-bialystok.pl dopiero to pomogło.

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.12.2019 o 03:53, Gość cesar99 napisał:

Zapomnij o NFZ, będziesz czekał latami a i tak Cię porządnie nie wyleczą. Umów się jak najszybciej na prześwietlenie i konsultację z fizjoterapeutą. Jeśli w Warszawie to polecam klinikę Bellderma

mogę potwierdzić że tu fizjo tutaj jest naprawdę dobry - sam zacząłem rehabilitację po złamanej nodze z polecenia

Odnośnik do komentarza

Jeżeli jesteś z Warszawy to najlepszym wyjściem jest skorzystanie z rehabilitacji w Enel-Sport. Na codzień pracują ze sportowcami i śmiało można powiedzieć że obecnie nie ma lepszych lekarzy w Polsce niż oni. Ogromne doświadczenie, odpowiednie podejście do pacjenta.

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.01.2020 o 09:42, Gość Ignacy napisał:

Również polecam Bellderme, bardzo dobra kadra i specjalizują się w rehabilitacji więc warto. Na NFZ to można konczymny potracić mnie termin za 2 lata zaproponowali..

to prawda, czynią cuda ? i panuje bardzo miła atmosfera

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...