Skocz do zawartości
Forum

Dobra firma remontowa


Gość aab

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, podejmuję decyzję o remoncie dwupokojowego mieszkania oraz jednego bardziej luksusowego apartamentu w Poznaniu. Chciałbym doprowadzić obie nieruchomości praktycznie do idealnego stanu technicznego i następnie wystawić na sprzedaż. Czy macie na oku mistrza remontowego, wykończeniowego z Poznania, ewentualnie okolic? Bardzo proszę o realne kontakty. Oczekiwanie na realizację nie ma znaczenia. Chodzi mi o kontakt z profesjonalistą branżowym.

Odnośnik do komentarza

Ogromna dbałość o szczegóły przy remoncie jest u Wojciecha Goślińskiego. Nie wiedziałem kompletnie, jak się zabrać do remontu. Wiadomo, że nie chciałem szukać różnych fachowców, tylko jednej ekipy od wszystkiego i u niego to jest do dyspozycji właśnie. Bardzo się stara wpłynąć pozytywnie na optymalizację kosztów wykończenia nieruchomości. Nie naciąga absolutnie na dziwne rozwiązania. Wszystko działa. Mówiłem od samego początku, jaki mam budżet i ze nie chcę przekroczyć za bardzo. Udało się, pomógł mocno, ciągle ścisła współpraca. Nawet właściwości paneli ci wytłumaczy krok po kroku. Kontakt do niego przez abartremonty.pl najszybciej.

Odnośnik do komentarza

Do glazury warto wybrać kogoś kto faktycznie się w tych działaniach specjalizuje. To dość trudne do wykonania zadania i jeśli mają być zrobione dobrze to warto mieć kogoś kto się na tym dobrze zna. Ostatnio korzystaliśmy z oferty BGEF Investment (www.bgefinvestment.com) i jesteśmy zadowoleni, więc pewnie przy kolejnych inwestycjach też z tej oferty będziemy korzystać. 

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu znalazłam "niby" dobrą ekipę, która miała zająć się wykończeniem mojego mieszkania. Ale, co???  Kilka dni przed remontem - zrezygnowali.  Znalazłam kolejną firmę - Deco Nova, sceptycznie  już nastawiona skontaktowałam się z nimi. Byłam mile zaskoczona, przyjemna obsługa i wszystkim zajęli się naprawdę sprawnie. Moje mieszkanie wygląda super. Jakby co zostawiam namiar - https://www.deconova.pl/kontakt/ .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...