Skocz do zawartości
Forum

Jak wrócić do swojej wagi po ciąży?


Gość Dominika28l

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też stosowałam Foreverslim po porodzie... oczywiście nie od razu...na pierwszym miejscu była nasza niunia... czyli zero diety...odchudzać zaczęłam się dopiero po tym jak skończyłam karmić. Wtedy wprowadziłam dietę, ćwiczenia i Foreverslim

Odnośnik do komentarza

U mnie waga po ciąży spadał dopiero jak do diety dołączyłam Foreverslim. Dzisiaj wiem, że błędem było tak długo się męczyć...no ale cóż człowiek uczy się na błędach. Planujemy jeszcze jedno dziecko, gdzieś za dwa lata, więc po drugiej ciąży będę mądrzejsza.

Odnośnik do komentarza
Gość Malwina33q

Ja dopiero co zaczynam walkę o powrót do poprzedniej wagi. Kuzynka poleca mi Slimunox dodatkowo, nie mniej nie podjęłam jeszcze decyzji czy zostać na samej diecie, czy ją czymś wspomagać, choć jak tak patrzę po forach to znajduje na nich bardzo dużo argumentów przemawiających za właśnie tym a nie innym środkiem

Odnośnik do komentarza

Moja ciocia ponad rok temu urodziła. Odżywia się zdrowo cały czas, bardzo dba o zdrowie swojej rodziny, więc posiłki, które przygotowuje są odpowiednio zbilansowane. Nie mniej z samym odchudzaniem, wiadomo czekała do czasu zakończenia laktacji. Ćwiczyć nie daje rady ze względu na kręgosłup, ale chodzi z małym na spacery i stara się jak najwięcej chodzić. Pije jakieś koktajle i herbatki, i bierze suplement . Ale suplement, a konkretnie Slimunox widzę u niej od niedawna, więc trudno stwierdzić jaki faktycznie ma on wpływ na jej obecnie osiągnięcia Ale ostatnio kupiła sobie spodnie o mniejszym rozmiarze, więc zaczyna tracić już wagę.

Odnośnik do komentarza

Ja jak większość nie wierzyłam w skuteczność Slimunox,ale w internecie było bardzo dużo pozytywnych opinii ,zdecydowałam się na kupno i teraz nie żałuje.Schudłam już 8 kg ale nadal zostaje mi jeszcze 8 kg do zrzucenia.Mam tylko nadzieję że po odstawieniu nie będzie efektu jo-jo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...