Skocz do zawartości
Forum

Seks a ciąża


Gość z...l

Rekomendowane odpowiedzi

Moje cykle maja różną ilość dni, 32,27,29, najdłuższy jaki miałam to był 34 dniowy. Wspolzylam z chłopakiem w 17,18,20 dniu cyklu. Akurat w trakcie trwania tego cyklu wyjechałam za granice, mało jadłam, schudłam przez 3 tygodnie prawie 5 kg. Podczas współżycia używaliśmy prezerwatywy, ale 17 dnia cyklu ona pękła, słyszeliśmy to i odrazu zareagowaliśmy, nie doszło do wytrysku we mnie, natomiast slyszlam ze przez preejakulat można również zajść w ciąże i stad moje obawy. Wspomnę jeszcze ze 28 dnia cyklu obudziłam się z powodu bólu brzucha, był taki jak przy miesiączce, na majtkach miałam krew. Było to skąpe krwawienie które trwało 5 dni. Przez pierwsze 2 dni krew była jasnoczerwona, jaskrawa, w małych ilościach, a w 3 pozostałych były to bardziej takie plamienia. Mój okres zawsze trwa 5 dni ale jest bardziej obfity, ten natomiast nie pasował do takich jakie były wcześniej. Zrobiłam masę testów ciążowych, wszystkie są negatywne. Tydzień od czasu ostatniego stosunku który był 20 dnia cyklu, 10 dni po tym stosunku. Ostatni który zrobiłam miał czułość 10 mlU/ml i był wykonany z porannego moczu 15 dni po ostatnim stosunku, również był negatywny. Czy ten ostatni test jest wiarygodny? Mimo tego ze miałam krwawienie nadal się obawiam. Dużo naczytałam sie w internecie, o krwawieniu implantacyjnym, o objawach ciąży. Nie wiem czy to moja psychika już działa czy co..

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

Myślę że masz duże prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży moja koleżanka w podobny sposób zaszła w ciążę. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...