Skocz do zawartości
Forum

Vialise Body Wrapping - co sądzicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Pisze w dość typowym i nietypowym pytaniem. Ostatnio natknęłam się na opinie w internecie o body wrappingu od vialise i zastanawiam się czy faktycznie działa. Sama mam dość porzadku cellulit jako pozostałość po ciąży. Tyle że ja już urodziłam ok. 1,5 roku temu a nogi zostały jak w trakcie ciąży. Czy jest ktoś mi w stanie powiedzieć na czym opiera się dokładnie ten body wrapping, jak go stosować, czy działa i ile trzeba czekać na zmiany? Będę ogromnie wdzięczna!

Odnośnik do komentarza

U mnie brzuch,biodra już niech zostaną;)Ogólnie bardzo zaczęłam się interesować takimi tematami.Zauważyłam że lubię mieć cel i do niego dążyć (jakikolwiek,jak jeden osiągnięty lub nie to wymyslam kolejne)-wtedy ta cała ziemska krzątanina ma jakis sens:)
Ogólnie to próbowałam wielu kosmetyków i dzialanie jest zerowe tak wiec nie wiem czy ten również coś pomoże. Na pewno pomoze na nawilżenie skóry ale na odchudzenie? NIe sądze.... Zastanawiałam się bardziej nad kriolipolizą
https://artdermaclinic.pl/medycyna-estetyczna/kriolipoliza

Odnośnik do komentarza

Jakie to jest okropne!!!!!!!!!!!! Przecież to jest reklama okropna. Dziewczyna konkretnie potrzebuje pomocy w udzieleniu jej odpowiedzi a jakieś szczury jej wysyłają byle co nie czytając do końca nawet jej postu reklamę. TFU!!!

Ja mam body wrapping z vialise. Co do Twoich pytań to:
1. Chodzi z tym wszystkim o to by pobudzić mikrokrążenie w skórze tak by skóra była bardziej ujędrniona, usunęła nadmiar wody, usuwała lipidy tzn. tkankę tłuszczową zbitą w gródki.
2. Stosowanie: nakładasz go 1-2 razy w tygodniu na około 50-60 minut, zawijasz się w tym czasie folią spożywczą i robisz co tam sobie chcesz w tym czasie. Po godzinie zmywasz z siebie ten kosmetyk.
3. U mnie działa dość fajnie i na jakieś efekty nie czekałam zbyt długo, bo wyszło ok. 1 - 1,5 miesiąca przy ćwiczeniach, diecie, masażach i wrappingu cellulit.

Odnośnik do komentarza

Tzn. to co tam grzej to w sumie ekstrakty i oleje z imbiru, cynamonu, sezamu, owoców czerwonej papryki. Nie ma nic sztucznego co by tam miało podrażniać itp. itd. Takie podstawowe rzeczy jeżeli chodzi o to "rozgrzanie" skóry, ale w sumie jest kilka też innych składników, które znowu w inny sposób jeszcze uderzają w cellulit. Dobra opcja jeżeli masz chcesz sobie uzupełnić pielęgnację ;)

Odnośnik do komentarza

hahahahahaha w ogole jaka spina w sumie smieszna xD smieszne ze cos takiego potrafi ktos wytnac jakby na dobra sprawe na kazdym niby portalu siedzial xD wolololo. nie wiem ja widze pierwszy raz taki temat i w sumie jezeli ktos sie pyta o jakis produkt to dziwne jest jak ktos wewala jakies linki, ale oks... nie kloce sie xD w sumie skoro tak mnie zacheciliscie do pisania to sa jakies probki tego vialise do sprawdzenia? xD

Odnośnik do komentarza

Ćwiczę kilka razy w tygodniu, trzymam się diety ile tylko mogę ale jednak nadal to za mało :< Poza tym jeżeli takie kosmetyki nie działają to czemu w różnych klinikach robi się zabiegi body wrappingu gdzie daje się za jedną taką sesję dużo kasy. Nie wiem.. wydaje mi się, że chyba lepiej opłaca się samemu kupić coś takiego niż latać i płacić taką kasę za posmarowanie i zawinięci skóry w folię... Czyli wszystko to kłamstwo co robią w klinikach też? To czemu tak się cieszą w sumie popularnością takie zabiegi?

Odnośnik do komentarza

Bo są po prostu dobre i tyle. Zarówno w domu jak i w salonie będziesz miała robiony body wrapping w taki sam sposób. Mogą się różnić produkty, ale zasadniczo lepiej w takich domowych warunkach się brać w naturalny sposób na cellulit. Jeżeli nie stać kogoś na 2 zabiegi w tygodniu w salone to czemu ni kupić sobie do domu i tak sobie pomóc.. nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...