Skocz do zawartości
Forum

Powiększanie ust w Katowicach


Gość Perczere

Rekomendowane odpowiedzi

Powiększałam tutaj i przyznam się, ze początkowo obawiałam sie kaczego dzioba bo wiadomo jak czasami wygladają efekty takich zabiegów, jednak jestem zadowolona:
https://klinikamagnuccy.pl/powiekszanie-modelowanie-ust/
Usta powiekszałam na dwie tury tak wiec mogłam sama zdecydować ile preparatu chcę mieć w nie wstrzyknięte.

Troche równiez bolało ;) Ale dało się przeżyć.

Odnośnik do komentarza

~patrycja336
w klinice Estetis, u pani dr Arkuszewskiej. Bardzo dobry lekarz, ostrzykuje mnie świetnym preparatem restylane Kysse.

Miałam tym samym preparatem powiększane usta ;) Widziałam nie tylko preparaty z tego ale tez zestawy Custom Pack dla lekarzy od Restylane prawda ? :)

Odnośnik do komentarza
Gość Gosia Laba

Do Pani Doktor Aldony trafiłam na zabieg botoxu na usta. Moje usta są dość asymetryczne, stąd decyzja o zabiegu. Jestem zadowolona z efektu, który był zgodny z tym o czym rozmawiałyśmy z Panią dr Aldony Stachury Krakowie
na konsultacji.

Odnośnik do komentarza
Gość Alicja Bogda

Jak chodzi o zabieg modelowania ust to polecam klinikę MTT Estetica w Krakowie i Panią dr Magdalenę Tyc Tykę. Super robi te zabiegi i efekt końcowy ust jest niesamowity, powiększone i o bardzo ładnym kształcie. Zabieg polecam jak również Pania dr.

Odnośnik do komentarza

Jedną z najpopularniejszych obecnie metod poprawiania wyglądu stało się modelowanie ust poprawianie ich konturu, powiększanie objętości. Zabieg może być wykonywany bez względu na wiek pacjenta. U młodych kobiet a także mężczyzn, korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej. Usta są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Powiększenie objętości ust powoduje, że znikają małe i większe zmarszczki dookoła ust, co daje ogólny efekt odmłodzenia.Efekt wypełnienia widoczny jest od razu po zabiegu, a jego trwałość zależy od miejsca wstrzyknięcia preparatu – od 6 do12 miesięcy w przypadku wygładzenia zmarszczek, korekcji konturów twarzy i ok. 6 miesięcy w przypadku powiększenia ust. Preparat którego używamy to Genyal lub Filorga. Polecam https://pimik.pl/ płatność tylko za produkt ,a zabiegi wykonują renomowani oraz doświadczeni lekarze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...