Skocz do zawartości
Forum

Złamany ząb


Gość Alicja96

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie reklamacji zęba, czy istnieje taka możliwość i w jakim zakresie? Jakieś 3msc temu mój brat leczył prywatnie górną dwójkę kanałowo wydał na to masę pieniędzy wszystko było w porzadku aż do teraz. Ząb złamał się został tylko korzeń nic po za tym (po ugryzieniu bułki)i co można z tym zrobić czy obejmuje to tzw reklamację? Ząb był poprostu źle wyleczony dlatego stało się co stało ..

Odnośnik do komentarza

Jeżeli masz czas się w to bawić, to zawsze warto spróbować. Chociaż osobiście proponowałabym po prostu zmianę dentysty i udanie się z zębem do kogoś, kto tym razem zrobi to dobrze. Jeśli mieszkasz niedaleko Lublina, to zerknij na Dentala na ul Lwowskiej. Leczą moje zęby od paru ładnych lat i jestem bardzo zadowolona. Nie ma mowy o zaniedbaniach czy niedopatrzeniach z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Gość NataliaK56

Hmmm ciężko powiedzieć czy uwzględnią reklamacje, ale pewnie, próbuj! Jakby się czasem nie udało to ja polecam się udać do dr Macieja Lepszego, jeśli jestes z Krakowa bądź okolicy to przyjmuje on w klinice na placu Szczepańskim. Świetny dentysta, odbudowywał mi korone zęba. Naprawde super!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...