Skocz do zawartości
Forum

Najlepszy stomatolog w Krakowie


Gość stayer

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to jest najlepsza Klinika w Krakowie www.dentist.com.pl
I naprawde jesli szukacie takiego miejsca to spokojnie polecam ją. Do tego dr Żarow jak sami możecie się przekonać to naprawdę świetny człowiek - polecam. Zajrzyjcie koniecznie. 
Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna S.

W scandinavian clinik w samym centrum Krakowa pracuje bardzo wielu wybitnych dentystów. Osobiście chodzę  do dr Adama Balczyńskiego, a mój mąż do dr Macieja Lepszego, oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam to nowoczesne centrum dentystyczne, bardzo miła obsługa, profesjonalny sprzęt, wszystko na najwyższym poziomie i co najważniejsze ceny bardzo przyzwoite. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość domdomi

ja polecam IMED24 na Życzkowskiego ? Pełen profesjonalizm,szeroka oferta, tomograf, rtg - wszystko pod ręką, leczenie pod mikroskopem, dbałość o szczegoły, miła atmosfera, pelne zaufanie. Lecze zeby od roku w imedzie od roku (w koncu! bo inni lekarze z 'polecanych'placowek rozkladali rece ? ) i ani razu sie nie zawiodlam

Odnośnik do komentarza

Polecam dr Adama Balczyńskiego, profesjonalny denstysta, zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, leczenie całkowicie bezbolesne, chodzimy do niego całą rodziną i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Nas przyjmuje w scadninavian clinic w Krakowie. Polecam bardzo, super lekarz.

Odnośnik do komentarza

Byłam w scandinavian clinic ostatnio, bo czytałam dobre opinie o tej klinice. Trafiłam do dr Macieja Lepszego, jestem bardzo zadowolona. Samo centrum dentystyczne zrobiła na mnie ogromne wrażenie, tak samo jak wizyta u Pana doktora . Swietny lekarz, wszystko dokładnie tlumaczył, jak będzie przebiegać leczenie kanalowe zęba, nic mnie nie bolało, co oczywiście dla mnie było najważniejsze, jestem zachwycona dlatego postanowilam napisać i wszystkim dalej polecic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli szukacie stomatologa specjalizującego się w chirurgii stomatologicznej, warto jest wziąć pod uwagę zapisanie się do doktor Świątkowskiej, daję tutaj kontakt:

https://stomatologiaswiatkowska.pl/chirurg-stomatolog/

Chirurgia stomatologiczna znajduje zastosowanie w przypadku skomplikowanych sytuacji, gdzie wymagane jest załóżenie szwu (często ząb o wiele szybciej się dzięki temu leczy).

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...