Skocz do zawartości
Forum

Nietypowe zainteresowania


Rekomendowane odpowiedzi

Mam przyjaciela, który zajmuje się geocachingiem. W skrócie - chodzi po różnych miejscach szukając skrzynek ze "skarbami", sam też je tworzy i chowa dla innych. Dzięki niemu dowiedziałam się, że w ogóle coś takiego istnieje i raz nawet zabrał mnie na jedną ze swoich wypraw. Muszę przyznać, że to było całkiem fajne.

Odnośnik do komentarza

A ja pasjonuję się kulturą rosyjską. Byłam nawet na wakacyjnym kursie rosyjskiego w wakacje w Sankt Petersburgu z Centrum Nauczania Języka Rosyjskiego w Warszawie i wow. Po prostu mega mi się podobało. Nie tylko uczyłam się tam języka, ale też poznałam na żywo kulturę ludzi, zobaczyłam jak to wygląda, no polecam każdemu, najlepszy wyjazd życia.

Odnośnik do komentarza

Ja szyję :). Może nie jest to bardzo niespotykane hobby, ale w moich kręgach nikt inny tego nie robi. Praktycznie codziennie dokopuję nowe tkaniny i szyję ubrania, jakieś rzeczy dekoracyjne, no to czego potrzebuję, albo na co mam ochotę. Właśnie takie tanie i dobrej jakości tkaniny mam ze sklepu internetowego Vistyl https://vistyl.pl/, polecam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Lubię wszystko co wiąże się z rywalizacją sportową. Od jakiegoś czasu jestem zapaloną amatorką wyścigów na gokartach. To taka dyscyplina, która daje możliwość profesjonalnej rywalizacji sportowej. Sądzę, że większość osób, które tak jak ja wybrało gokarty zaczyna je lubić. Zwykle śmigam po torze znajdującym się na PGE Narodowym, najlepszym torze w Warszawie. Mają tam wiele ciekawych propozycji pod względem szkolenia, można się nauczyć właściwej techniki jazdy gokartem. Na stronie https://kartingowynarodowy.pl/ są dokładne informacje. 

Odnośnik do komentarza
Gość Hanna_Liegoz

Lubię romańskie języki. Obecnie studiuję hiszpański. Uwielbiam jego melodyczny dźwięk i śpiew. Na początku nie wiedziałam, która strona ma wziąć udział, ale pomogła mi wybitni nauczyciele z Buki Oglądam filmy i seriale i planuję wycieczkę do Hiszpanii. Miałem szczęście z nauczycielem.

Odnośnik do komentarza

Od dziecka uwielbiam uczyć się, zbierać nową informację, znajdować ludzi, którzy mogą podzielić się wiedzą, czasem poszukuję korepetytorów, żeby było łatwiej. Często przeglądam stronki w poszukiwaniu fahowych osób. Ostatnio najczęściej znajduje na buki.org.pl, ponieważ uczę j. szwedzki :)

Odnośnik do komentarza

Moją pasją jest sport, co samo w sobie brzmi dość standardowo, natomiast najbardziej kręci mnie wakeboarding! To świetny i według mnie bardzo niedoceniany sport. Poznałem go zupełnie przez przypadek - kiedyś na obozie sportowym mieliśmy zajęcia z wakeboardu i tak mi się to wtedy spodobało, że zacząłem regularnie go uprawiać. W maju wybieram się z biurem podróży Extreme Homies School na Wake Camp w Turcji - tydzień spędzony na szkoleniach wakeboardu, zabawie i wspólnych imprezach w parku Hip-Notics, czyli raju dla miłośników sportów wodnych. Nie mogę się doczekać, serdecznie polecam, jeśli ktoś jest zainteresowany. Warto łapać okazję, póki są miejsca!

Odnośnik do komentarza

Moja córka lat 12 zaczęła się interesować i to bardzo oprogramowaniem. JUż przeszła jeden kurs programowania a teraz  zapisałem ją na kurs https://instakolko.pl/programowanie-cpp-dla-dzieci/

Programowanie  c++ dla dzieci  jest skierowane dla dzieci w klasach 6-8 podstawówki.  Jedynym wymogiem jest wcześniejsze ukończenie dowolnego z poprzednich poziomów nauki . Mojej córce bardzo to się podoba. Fajnie bo ja nie mam takiego hobby i bardzo ją wspieram i chce by dalej w tym siedziała. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...