Skocz do zawartości
Forum

Za stara na zmiany?


Gość Asia00000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Asia00000

Cześć, mam 26 lat i pracuje w urzędzie. Od 10 miesięcy jestem na macierzyńskim, w wolnym czasie kiedy maluszek ma drzemki żeby nie oszaleć sprzątałam, kiedy dom juz byl na błysk wzielam sie za siebie... zaczelam sie malować, ukończyłam tez kursy wizażu. Dla siebie samej zaczelam dodawać zdjęcia swoich makijazy na instagrama, zauwazylam ze innym osobom sie to podoba, rosła tez ilość obserwatorow co mnie tylko motywowalo do dalszej pracy. Widze, że jestem w tym dobra. Teraz pytanie, czy nie jestem za stara zeby skończyć roczną w szkole w tym kierunku i zacząć coś robić z tym na poważnie? Boje sie podjąć tak ważna decyzję. Wydaje mi sie, że jest juz za pozno na zmiany... proszę o opinie.... każde słowo sie dla mnie liczy... narazie jestem w kropce.

Odnośnik do komentarza

powiem Ci że jestem w podobnej sytuacji, od dłuższego czasu myslę nad zaczęciem studiów, zawsze chcialam pracować z dziećmi i myślę czy by nie pójść na pedagogikę zaocznie, tylko jezcze nie wiem gdzie..

Odnośnik do komentarza
Gość onlineekspertwsb1

Witam! Asska40, studia I stopnia na kierunku Pedagogika możesz podjąć w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej. Warunki rekrutacji oraz pełen wykaz dostępnych specjalizacji znajdziesz tutaj: wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/pedagogika Dodam, że aplikując na studia do 16 lipca możesz zaoszczędzić aż 600 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku. Nie pobieramy także opłaty wpisowego (standardowo to 85 zł). Zapraszam!

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Odnośnik do komentarza

Witam! Kakla, na studia I stopnia w Wyższej Szkole Bankowej możesz aplikować online poprzez naszą stronę internetową. Aplikując przez internet także możesz skorzystać ze zniżek. Teraz aplikując na studia do 12 sierpnia możesz zaoszczędzić 300 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku oraz 85 zł (brak opłaty wpisowego).

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Odnośnik do komentarza

~Orti
Proszę powiedzieć, czy na Państwa uczelni jest możliwość ubiegania się o jakieś stypendia? Upatrzyłam sobie kierunek, który by mnie interesował, ale wiadomo, liczę na jakieś oszczędności:)

Witam! Orti, na studiach I stopnia w Wyższej Szkole Bankowej będziesz mogła starać się o stypendia dla: ambitnych i pracowitych, sportowców, studentów w trudnej sytuacji materialnej, osób niepełnosprawnych oraz ciekawych świata. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej lub w wybranym oddziale Wyższej Szkoły Bankowej (zapraszam do Biura Rekrutacji).

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Odnośnik do komentarza

~Krota
A jeśli chodzi o studia pierwszego stopnia na WSB, to jak często odbywają się zjazdy, jeśli zdecyduję się studiować niestacjonarnie?

Witam! Krota, terminy zjazdów na studiach niestacjonarnych oraz ilość godzin dla każdego kierunku studiów są inne. Zaraz po aplikacji na studia dostaniesz informację na temat planu zajęć (dostępny będzie w wirtualnym dziekanacie).

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...