Skocz do zawartości
Forum

Sukienka na studniówkę


Gość Pola

Rekomendowane odpowiedzi

W tamtym roku na studniówce wystąpiłam w kreacji https://www.lejdi.pl/p9516,bordowa-dluga-suknia-wieczorowa-z-kwiatami-3d-bordowe-dlugie-sukienki-wieczorowe.html i najczęściej robiono ze mną zdjęcia. Niech to będzie najlepsze polecenie :) Świetnie się czułam, Kwiaty wokół szyi fajnie się rozchodzą, dekolt zakryty, więc jest skromnie, wygodnie, a i bardzo elegancko według mnie.

Odnośnik do komentarza

Wiem, że teraz na studiówkach panuje prawdziwy luz, ale uważam, że w dalszym ciągu ta impreza wymaga rozsądku w dobieraniu ubrań. Łapcie namiary - merg.pl/product-pol-122074-Sukienka-wiazana-wokol-szyi-czarna.html Jest prosta, normalna, właśnie taka powinna być na tę okazję i innej tutaj nie widzę. Krótkie i rzucające się w oczy zakładajcie na wesela, nie na studniówki. 

Odnośnik do komentarza

Skromna i czarna - merg.pl/product-pol-109137-Koronkowa-sukienka-trapez-czarna.html

Wiem, że niby to już inne czasy, ale moim zdaniem to nie jest impreza na kolorowe, rzucające się w oczy sukienki, w dodatku bardzo krótkie. Szczególnie jeśli wszystko dzieje się w szkole. Radzę po prostu rozsądne podejście do tematu. Efektowne sukienki zakładajcie na wesela. One niekoniecznie się sprawdzą na studniówce. 

Odnośnik do komentarza

A Merg.pl? Tam macie wybór, mnóstwo fajnych sukienek, estetycznych, pasujących do takiego klimatu. Ale to tak naprawdę kwestia taka, jakie macie oczekiwania, ile chcecie wydać, ale na spokojnie powinniście znaleźć coś ciekawego. I uważam, że to jest okazja, na którą warto mieć prostą, estetyczną sukienkę, a nie coś szalonego. 

Odnośnik do komentarza

Też kupuję wyłącznie online i uważam, że jest to zdecydowanie najlepszy wybór. Można trafić całe mnóstwo okazji. Wybór większy, szybciej można znaleźć coś, co spełnia oczekiwania. I wcale nie wiąże się to z kosmicznym wydatkiem, ale oczywiście kwestia taka, co kto szuka. Jeśli studniówka, to stawiajcie na estetykę, raczej ciemne kolory i rozsądną długość. 

Odnośnik do komentarza

Pewnie, że szuka się w necie, tym bardziej teraz. Znacie Merg.pl? Bez problemów coś znajdziecie i to za grosze, ale radzę stawiać na styl odpowiedni w takim przypadku, czyli nie sukienki, które widać z odległości 50 metrów. Powinno być estetycznie, zachowawczo i klimatycznie - a przynajmniej tak uważam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...