Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Amelia45

Jaką drukarkę w pracy?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Amelia45

Zepsuła drukarka, Szef poprosił żebym kupiła nową drukarkę, ale boję że kupię nie dobrą. Proszę bardzo, powiedzcie jaką można kupić za 1800 zł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość reksos

napisz coś więcej na temat waszych oczekiwań, za mało szczegółów żeby pomóc, jedynie markę mogę polecić brother, łatwo do nich dokupić zamienniki, ja do mojej kupuję activejety, bo njlepsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamizo

Czy z tych zamienników korzystacie też w firmach? Chcemuy trochę oszczędności zrobić i padł pomysł z zamiennikami, warto? Activejet polecacie na początek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rreg

activejet na pewno cie nie rozczarują, to najlepsza marka zamienników na jakich drukowałem, są bardzo wydajne, nie robią smug ani się nie rozmazują przedwcześnie, polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość katarina4

ja kupiłam na promocji drukarkę z epsona ostatnio, warto sobie sprawdzić ich urządzenia, sa naprawdę całkiem dobre jakościowo i cenowo przystępne. teraz jest opcja cashback, takze można jeszcze zwrot otrzymać do 500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość belllaka

a jak z zamiennikami do epsonów? Łatwo dostać? Mogę wydać więcej na samo urządzenie ale potem chcę drukować tanio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość samsonv

myślę ze spokojnie się możesz rozejrzeć za activejetami, oni mają zamienniki do wielu modeli drukarek także tych nowszych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukając drukarki do pracy, trzeba przede wszystkim stawiać na jakość. Ja mam największe zaufanie do marki HP, więc to wśród oferty tej firmy polecam Ci szukać. Przy okazji, na stronie:  https://tonatuszu.pl/materialy-eksploatacyjne/tusze/tusze-hp dostępne są tusze dla ich drukarek. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...