Skocz do zawartości
Forum

Makijaż permanentny


Gość Bl4ckAng3l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bl4ckAng3l

Witam, poszukuję salonu w którym wykonam makijaż permanentny. Zależy mi na jak najlepszym efekcie, no i oczywiście komforcie i bezpieczeństwie. Dlatego szukam tylko renomowanych firm i gabinetów z doświadczeniem.
Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Gość Zosia Pawlik

Gdybym była na twoim miejscu wybrałabym centrum pigmentacji Newlooks w Warszawie. Posiadają oni sprzęt i pigment najwyższej jakości, a panie wykonujące makijaż indywidualnie podchodzą do każdej klientki. Mam znajomą, która robiła u nich usta i brwi i tak opisywała. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Osobiście wykonywałam oczy i róż pod policzkami i śmiało polecam, tak jak Pani wcześniej, salon Newlooks do makijażu permanentnego. Przed samym zabiegiem pani linergistka przeprowadziła wywiad w celach informacyjnych. Tam też dowiedziałam się zasad dotyczących higieny. Wszystko było bardzo profesjonalne. Sam zabieg bezbolesny, dostałam znieczulenie.
Końcowy efekt makijażu jest świetny, jedno z pierwszych wspomnień jakie mam to liczne pochwały od znajomych.
Także polecam, naprawdę fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza

Jestem po makijażu permanentnym brwi u Pani Kasi w salonie Laser Delux w Łodzi. Bardzo jestem zadowolona, bo pomimo moich licznych obaw udało nam się uzyskać bardzo naturalny efekt. Polecam serdecznie, zwłaszcza że zabieg też nie był dla mnie bolesny.

Odnośnik do komentarza
Gość Bl4ckAng3l

@Gośka44

Pomimo tego iż do województwa łódzkiego mam bliżej niż do Warszawy, to salon pigmentacji od Newlooks bardziej mnie przekonuje. W internecie ma on mega pozytywne opinie i koleżanka z pracy również pozytywnie się na ich temat wypowiadała. Już kończę zbiórkę pieniędzy i niedługo umówię się na wizytę :)

Odnośnik do komentarza
Gość Kasiaaa3121

A po co od razu permanentny? Każdy też ma inną urodę, więc oprawa oczu będzie inna i warto pomyśleć o zrobieniu sobie doklejanych rzęs, jak tylko się ma delikatne i rzadkie rzęsy. W tym salonie kosmetycznym exclusivelashes.pl da się znaleźć dobre kosmetyczki, które podpowiedzą i zrobią ładnie rzęsy. Można część dokleić sztucznych.

Odnośnik do komentarza
Gość Bl4ckAng3l

Uważam, że makijaż permanentny jest o wiele lepszą opcją niż codzienne malowanie np różu.
Dziś zadzwoniłam do salonu Newlooks i umówiłam się na wizytę. Niedługo tu wrócę i dam znać jak wyszedł makijaż. Może nawet wkleję swoje zdjęcie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Bl4ckAng3l

Jestem po wizycie było super !
Zabieg był komfortowy, bezbolesny, oczywiście po nałożeniu znieczulenia. Pani która robiła mi makijaż była bardzo doświadczona, narysowała mi wstępnie makijaż i po paru korektach opartych o moje preferencje przystąpiła do wykonywania.
Efekt końcowy był świetny, ale jak dopiero w domu się zobaczyłam to było tylko takie WOW.
Naprawdę świetny wybór. Nie ma się do czego przyczepić jeżeli chodzi o salon Newlooks. Nie żałuję przebytych kilometrów i wydanych pieniędzy. Dzięki za polecenie!!

Odnośnik do komentarza

Ja również zdecydowałam się na makijaż permanentny. Był to mój pierwszy raz więc trochę się stresowałam. Na szczęście trafiłam na panią Marzenę Kotowską, która prowadzi salon kosmetyczny Perfect Glamour we Wrocławiu. Ona potrafi wykonać świetny makijaż permanentny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...