Skocz do zawartości
Forum

Samotnosc mnie zabija


Gość kasiaa02w

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasiaa02w

kiedys bylam pelna zycia/mialam znajomych ktorzy okazali sie fałszywi/a teraz nie mam sily wstac z lozka.Do tego mnie doprowadzila samotnosc,nie chce sie juz dluzej oszukiwac,manipulowac kims, wymuszac cos... zaczelam dostrzegac co to prawdziwe zycie i zalamalam sie.Niby staram sie podniesc ale jak to zrobic skoro ani jedna osoba mnie nie kocha? Zaden facet szczerze sie mna nie interesuje i nie wiem co jest tego przyczyna.Nie umiem byc wyrachowana,do wszystkiego i wszystkich podchodze zbyt uczuciowo,czuje sie jak nieudacznik..mam mysli samobojcze juz;/

Odnośnik do komentarza

"zaczelam dostrzegac co to prawdziwe zycie i zalamalam sie"

Otóż to... Niestety, ale takie jest życie wlasnie. To prawdziwe zycie jest brutalne i trudne. To od nas zalezy jakim je sobie uczynimy. Czy trudnym i ciezkim czy znośnym z super momentami na ktore warto zyc.
Prawda taka ze tylko dziecinstwo jest beztroskie o ile w ogole bo niektorzy nawet tego nie maja.. A potem? Koszmar. Chyba ze jestes corką bogatego biznesmena.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość ferfffffff

życie jest koszmarem nie ma po co żyć ostatnio wprost powiedziałem rodzicom oni życie jest ciężkie ja, to po co mnie sprowadzaliście na ten cholerny świat, a oni; no bo chcieliśmy miec dziecko...... dzięki naprawdę........ tak naprawde dzieci robią tlyko po to że myslą ze włsadnie dziecko ich ocali jakoś, bedzie np bogate albo wpływowe i pomoże na staorsc albo będą bogaci dzięki dziecku.......... tylko dlatego tu wszyscy jewsteśmy..... dzięki bardzo........

Odnośnik do komentarza

Myśli samobójcze to znak, że czas zapisać się do psychiatry i psychologa. Nie ma na co czekać.
Cytat: "nie chce sie juz dluzej oszukiwac,manipulowac kims, wymuszac cos... zaczelam dostrzegac co to prawdziwe zycie i zalamalam sie." Tych słów nie rozumiem. Możesz sprostować?
Jeśli żyłaś oszukując, manipulując i wymuszając coś na innych to pewnie wszystko do Ciebie wróciło ze zdwojoną siłą. Nie wiem co masz na myśli pisząc: "prawdziwe życie". Dla mnie to takie, które dalekie jest od załamania. To życie w zgodzie ze sobą, harmonia uczuć i emocji, to miłość, szczerość, swoboda, wolność. To co Cię załamało raczej nie było prawdziwym życiem.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

~ferfffffff
tak naprawde dzieci robią tlyko po to że myslą ze włsadnie dziecko ich ocali jakoś, bedzie np bogate albo wpływowe i pomoże na staorsc albo będą bogaci dzięki dziecku.
Nie wiem jak inni, ale ja tak nie myślę i niczego od dziecka nie oczekuję. .. jeśli chodzi o moją osobę/przyszłość itp. Masz problem z postrzeganiem siebie. Leczysz się?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość vioiul665

To widocznie jesteś cudownym 1 % albo nie masz jeszcze dziecka. hHhhahah niczego od dziecka nie oczekuję proszę cię... wszystkiego od niego oczekujesz/będziesz oczekiwać - aby się uczyło, aby cię słuchało, było grzeczne, sprzątało, jadło to co mu dasz, robiło co mu każesz, aby słuchało twoich słów uczyło się od ciebie i przyjmowało to co powiesz i opierało na tym całe swoje życie.... niczego nie oczekujesz hahahahha.
w zamian za to że za nie płacisz, karmisz, że mieszka u ciebie, oczekujesz posłuszeństwa wobec ciebie i twoich zasad i wdzięczności. jak to niczego hahha dzieci są praktycznie zakładnikami swoich rodziców! :D to dzieci nie mają wyboru kto je wychowuje i jak nie odwrotnie hahah. i oczywiście będziesz tak płacić i karmić i nigdy nie oczekiwać pomocy w domu ani posłuszeństwa, a potem kiedyś pomocy wdzięczności i oczywiście nigdy nie poprosisz o pomoc i oczywiście zawsze w pełni uznasz odmowę dziecka ahahha już widzę jak płaczesz w łazience kiedy dziecko ci napyskuje lub odmówi...

Odnośnik do komentarza

Rodzice ucza swoje dzieci pewnych rzeczy by one potem sobie daly rade w zyciu. Gorzej gdy rodzice niczego nie ucza i niczego nie oczekuja.
Jeszcze nie wiesz czym jest zycie, na razie dostrzegasz tylko kawaleczek.
A zycie jest droga by byc lepszym niz sie jest. By pokonywac przeszkody i ksztaltowac charakter. Jakim czlowiekiem moze byc ktos kto nigdy nie przezyl nic prawdziwego? Prawdziwej milosci, rozpaczy, szczescia lub bolu. Taka osoba nie zrozumie co inni przezywaja, bedzie egoistyczna i samotna. Samotna bo nie ma nic do zaofiarowania.
Tylko od ciebie zalezy jak zycie przezyjesz, czy bedziesz sie cieszyc kazda dobra rzecza ktora cie spotka czy bedziesz nieszczesliwa. Wybor nalezy do ciebie.

Odnośnik do komentarza

To jest właśnie życie bez Boga, wszędzie tylko wpychają LGBT, a potem co raz więcej jest ludzi z depresją i pokrewnymi chorobami. Do autorki - spróbuj odnaleźć Boga, on czeka na Ciebie zawsze, nigdy się od Cb nie odwróci i poczujesz szczęście, wielkie szczęście jak wrócisz na właściwą drogę, wielu było w podobnej sytuacji, teraz są szczęśliwi :) I nie słuchaj tych ludzi, którzy mówią ciemnogród bla bla, bo właśnie tacy ludzie mają najczęściej ze sobą jakiś problem. Dużo energii i wiary! Będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...