Skocz do zawartości
Forum

Waga


Gość Bartuso

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 15 lat. I mam pewien problem z moją wagą, według mnie-jest za mała, mianowicie ważę ok.64kg przy wzroście ok.185cm. Wydaje mi się, że w ciągu dnia jem dużo. Co do mojej aktywności fizycznej to dosyć często jeżdżę rowerem po ok. 2-3h, ćwiczę na każdym wf (4 razy w tygodniu), a także trenuję piłkę ręczną 2 razy w tygodniu. I własnie przez piłkę ręczną a także przez mój wygląd chcę przytyć, ale problem w tym, że nie wiem jak. Pytałem rodziców o stosowanie gainerów, ale są zdecydowanie na nie. Chciałem także z nimi iść do dietetyka, ale również spotkałem się z odmową uzasadniając, że z wiekiem przytyję. Jakaś wyspecjalizowana dieta również odpada, bo nie potrafiłbym się jej trzymać. Z moich osiągnięć mogę zaliczyć wzrost wagi z roku 2017 na 2018 rzędu ok.10kg, ale moja sylwetka się zbytnio przy tym nie zmienila, ponieważ również przy tym urosłem dosyć sporo bo ok. 6-7 cm. przez ostatnie 3 miesiące równiez przytyłem ok. 2kg, ale ten wynik mnie nie satysfakcjonuje. Ogólnie chciałbym ważyć ok.80 kg, według mnie jest to idealna waga dla mojego wzrostu. Proszę o pomoc i porady. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, nie przejmuj się, waga przyjdzie Ci wraz z wiekiem. Jeszcze dojrzewasz i rośniesz. Podejmuj regularnie aktywność fizyczną, zdrowo się odżywiaj, pamiętaj także o dobrym śnie a wszystko się pięknie wyreguluje. Jeżeli chodzi o trening to polecam Ci wybrać się na siłownię i wykonywać ćwiczenia ogólnorozwojowe. Najlepiej pod kątem doświadczonego trenera. Szczerze polecam siłownię City Fit, to spora sieć, może akurat jest w Twoim mieście :) Ja regularnie chodzę na siłownię City Fit w Gdańsku, muszę przyznać że to najlepsza siłka w mieście. Pełen profesjonalizm!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...