Skocz do zawartości
Forum

Powiększanie ust


Gość Charmel

Rekomendowane odpowiedzi

Ale o co się pytasz? Boisz się zabiegu? Jeśli zabieg będzie przeprowadzony zgodnie z kwalifikacją oraz przez doświadczony i przygotowany do tego personel to nie będzie trzeba się go obawiać, ponieważ jest całkowicie bezpieczny i można bez problemu go realizować.

Sama powiększałam w tej klinice w Warszawie:
https://ursynow-ame.pl/zabiegi/modelowanie-i-powiekszanie-ust/

Jeśli masz jakieś pytania to się pytaj bo osobiscie jestem z efektu zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Gość Basia Kisiel

Ja powiększyłam usta za pomoca kwasu hialuronowego i muszę powiedzieć , ze bardzo ładnie wyszły. Są pełne, powiększone i mam równy kształt. Zabieg bardzo sie udał a efekt długo mi się utrzymuje. Zabieg wykonywałam u dr Aldony Stachury Krakowie

Odnośnik do komentarza
Gość sabinaszsz

~kinga8711
Ja zabieg powiększania i modelowania ust wykonywałam w Klinice Sfera u dra Migały, to naprawdę świetny specjalista, którego z czystym sumieniem mogę polecić :) O zabiegu przeczytasz wszystko tu http://www.klinikasfera.pl/powiekszanie-i-modelowanie-ust/

Słyszałam same superlatywy o tym lekarzu :) Jak z efektów jesteś zadowolona po czasie? Utrzymują się?

Odnośnik do komentarza
Gość Malwina Graba

Zdecydowałam się na zabieg modelowania ust. Moje były o bardzo nieregularnym kształcie. Zabieg wykonałam w klinice MTT Estetica w Krakowie u dr Mgadaleny Tyc Tyki. Po zabiegu moje usta mają idealny kształt, wyglądam super i polecam zabieg jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio zapanowała moda na uwydatnione usta. Zdecydowałam, że też wykonam sobie zabieg po-większania ust. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Serdecznie polecam salon Magnopere Medycyna Estetyczna w Krakowie. Zabieg wykonywała pani doktor ze sporym doświadczeniem i bardzo miłym podejściem do klienta. Serdecznie polecam.

Odnośnik do komentarza

Nieprawda, że powiększone usta wyglądają okropnie. Piszesz tak pewnie na podstawie zdjęć karykaturalnie powiększonych ust, jednak są osoby, które mają powiększone usta, a być może byś tego nawet nie zauważyła, bo efekt jest subtelny :) Ja również cieszę się takim efektem, zabieg wykonywałam u świetnego specjalisty, dra Rosińskiego w gabinecie medycyny estetycznej Aestetic Clinic w Poznaniu. Jak się trafi do profesjonalisty, to można liczyć na zadowalający efekt :)

Odnośnik do komentarza

Całe życie miałam kompleks małych ust, ale w końcu pogodziłąm się z naturą. Nie uważam, żeby trwałe powiększanie ust było dobrym rozwiązaniem. Lepiej nauczyć się np dobrego obrysowywania ich konturówką i makijażu ust , a uwierzcie mi, że efekty są widoczne. Niedawno kupiłam też balsamik powiększający do ust Bielendy Hollywood Red i też sprawdza się bardzo dobrze, z nim na ustach jestem bardziej pewna siebie.

Odnośnik do komentarza

Do końca nigdy nie wiadomo jak będzie się wyglądało z powiększonymi ustami dlatego fajną metodą jest Saypha Rich. Efekt powiększenia utrzymuje się do mś i póxniej jak wszystko ci odpowiada to można zdecydować się na zabieg kwasem hialuronowym. Dla mnie zabieg rewelacja i polecam oraz klinikę MTT Estetica w Krakowie 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy jakiekolwiek substancje podawane zewnętrznie są w stanie powiększyc usta ? Kiedyś kupiłam sobie błyszczyk, który miał ponoć te usta powiększac jednak efekt nie był taki dobry jak sie spodziewałam :) 

Polecam powiększanie u doświadczonego kosmetologa albo u lekarza medycyny estetycznej. Dobrze jeśłi będziecie mieli informację o tym jak wygladają rezultaty zabiegów, jakie wykonywał. Wiele osób na swoich profilach chwali się zdjęciami powiększonych ust.

Zerknijcie sobie tutaj:

https://klinika.cudmed.pl/blog/jak-powiekszyc-usta/

Na stronie są opisane znane sposoby na powiększanie ust. 

Odnośnik do komentarza

Ja też jestem za opcją powiększania w gabinecie medycyny estetycznej, sama zrobiłam sobie taki zabieg jeszcze zimą i efekty bardzo mi się podobają. Usta powiększone subtelnie, wyglądają bardzo naturalnie, do tego są super nawilżone :) Najważniejsze jest, aby dobrać specjalistę, który ma doświadczenie i umie zabieg zrobić estetycznie, z autopsji mogę polecić dra Rosińskiego z kliniki Aestetic Clinic w Poznaniu, https://wrosinski.pl/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...