Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jormi

Leczenie kanałowe w Krakowie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jormi

Szukam gabinetu w którym wykonam leczenie kanałowe w Krakowie. Gdzie polecicie się wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sierpik

Najlepiej tam, gdzie leczenie kanałowe przeprowadzane jest pod mikroskopem, czyli na Batorego:
https://studiose.med.pl

Leczenie takie jest dokładniejsze niż tradycyjne i nie bedziesz potrzebowała powtórki.
Rzetelna i kompetentna Pani Doktor która naprawdę dba o pacjenta i posiada duże doświadczenie w zabiegach, krótkie terminy, miła obsługa, rozsądne ceny. Mam nadzieję, że to mój stomatolog na lata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hip-Hop
W dniu 7.06.2019 o 13:23, Gość sierpik napisał:

Najlepiej tam, gdzie leczenie kanałowe przeprowadzane jest pod mikroskopem, czyli na Batorego:
http://implantytorun.pl/kanalowe-leczenie-zeba-pod-mikroskopem/

Leczenie takie jest dokładniejsze niż tradycyjne i nie bedziesz potrzebowała powtórki.
Rzetelna i kompetentna Pani Doktor która naprawdę dba o pacjenta i posiada duże doświadczenie w zabiegach, krótkie terminy, miła obsługa, rozsądne ceny. Mam nadzieję, że to mój stomatolog na lata.

Też tam chodze i jestem bardzo zadowolony!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lara

Ja ostatnio leczyłam zęby kanałowo w Lux Med I jestem zadowolona. Mają naprawdę świetnych specjalistów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fgg

Najlepiej tam, gdzie leczenie kanałowe przeprowadzane jest pod mikroskopem, czyli na Batorego:
https://studiose.med.pl

Rzetelna i kompetentna Pani Doktor która naprawdę dba o pacjenta i posiada duże doświadczenie w zabiegach, krótkie terminy, miła obsługa, rozsądne ceny. Mam nadzieję, że to mój stomatolog na 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czarnowidz
W dniu 7.06.2019 o 09:28, Gość Jormi napisał:

Szukam gabinetu w którym wykonam leczenie kanałowe w Krakowie. Gdzie polecicie się wybrać?

całe szczęście nie szukasz go w google

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sinetka

ja ze swojej strony mogę polecić Stomatologię dr Cichonia - bardzo dobrze i dokładnie leczą. i szczerze mówiąc już tak się do nich przyzwyczaiłam ze nie mam obaw przed leczeniem u nich!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta

Ja również mogę polecić Ci stomatologów z Lux Med. Jestem bardzo zadowolona z ich usług. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Joaśkaa

Ja miałam dwa zęby leczone kanałowo u doktor Sylwii Zawilskiej  w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń. Bardzo polecam panią Sylwię, bo jest bardzo delikatna i uprzejma. Wizyty u niej są całkiem przyjemne, a u dentystów to rzadkie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...