Skocz do zawartości
Forum

Czy ona jest zainteresowana + jak zachęcić ?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Kolejny post z tej samej historii. Przełamałem się i napisałem do niej. Napisałem do niej ze dawno się gadaliśmy i co tam u niej ona napisała ze spoko oraz mnie się zapytała i zapytałem się czemu np. Na zielona szkoła nie pojechała odpowiedziała ze mało z jej klasy pojechało i tam zapytałem się czy jej koleżanka nie chciała oraz jak to u mnie wyglądało. Na pierwsze nie odpowiedziała a na 2 odpisała ‚to nieźle’ jest sens z nią pisać czy ona dalej jest zainteresowana czy z przymusu odpowiada.?

Odnośnik do komentarza

A może zadasz nam jeszcze pytanie jak wogóle Ci się życie ułoży, czy będziesz szczęsliwy, czy zlapiesz dobry zawod, czy będziesz miał szczęscie do ludzi?

"jest sens z nią pisać czy ona dalej jest zainteresowana czy z przymusu odpowiada." Jak nie będziesz z nią pisal, to nie dowiesz się czy jest choć trochę zainteresowana. Zawsze jak spotykasz się z dziewczyną, kumplem to musisz sam się orientować , wyczuwać czy odpowiedz jest tylko z grzecznosci czy jednak z glębi serca. W końcu jak Ty prowadzisz rozmowę to interlokutor tez musi się domyslec czy Ty tak z nudów, z dobrego wychowania, czy jestes bardzo jednak zaangażowany.

Tematy musisz sam sobie wyszukiwac. W taki upal można sie umówić na lody dla ochłody, popytac czym sie kierowała w wyborze dalszej szkoly, czy mysli o studiach i jakich. Co lubi robić poza obowiązkami szkolnymi, czym się fascynuje?

Odnośnik do komentarza

to ja może odpowiem w inny sposób.

Jeżeli w ogóle odpisuje to już jest 50% sukcesu. Kwestia żeby tego nie spartolić. Wyobraź sobie co by ją interesowało. Czy rozmowy pitu pitu "o dniu codziennym" ją zainteresują ? takie tematy przecież porusza ze znajomymi na bieżąco, więc z tobą musi je wałkować któryś raz z rzędu.

Bądź ciekawy....tzn nie....bądź taki aby u niej zaciekawienie rosło, działaj nie szablonowo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...