Skocz do zawartości
Forum

Problem milosny pomozcie


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 19 lat i pol roku temu zaczalem spotykac sie z dziewczyna. Znalem ja dluzej ale sie nie spotykalismy ani nic, bylismy tylko znajomymi. Zaczelismy sie spotykac krotko po tym jak rozstala sie z chlopakiem po prawie 3 letnim zwiazku. Na poczatku spotykalismy sie niezbyt czesto ale pozniej nawet 3x w tygodniu. Przytulalismy sie, dawalismy sobie buziaki, czasem chodzilismy za reke ale zadnych namietnych pocalunkow nie bylo ani nic. Mowilismy sobie wszystko, rozmawialismy o wspolnych planach na przyszlosc i w ogole tak jakbysmy byli w zwiazku ale byl jeden problem .. Ona ciagle mowila ze nie chce byc w zwiazku bo jeszcze nie jest na to gotowa bo czuje pustke po rozstaniu ale ze zalezy jej na mnie i robi wszystko zeby cos poczuc. Ale nie wytrzymalem tego bo bolalo mnie to tak bardzo ze po jakims czasie urwalem z nia kontakt na miesiac. Spotkalem sie z jakimis dziewczynami ale nie widzialem w tym wiekszego sensu bo nie bylo chwili w ktorej bym o tamtej dziewczynie nie myslal ale probowalem dalej. W koncu ostatnio bylem na imprezie i ona tez tam byla. Jak ja zobaczylem to cos we mnie peklo i zabolalo ale udawalem ze jest dobrze i sie bawilem. Prawie nic ze soba nie rozmawialismy az w koncu wyszlo tak ze poprosilem ja do tanca. Przetanczylismy ze soba caly wieczor. Zaczelismy rozmawiac na tej imprezie i bylo tak jak dawniej. Skonczylo sie nawet na kilku calusach. Teraz nie wiem czy znowu odnowic kontakt (ona by tego chciala bo jak rozmawialismy to cos tam wspomniala) i czekac az w koncu cos do mnie poczuje z ryzykiem ze poczuje cos do kogos innego i bede cierpial mocniej czy urwac kontakt zeby jak najszybciej sie odkochac i zaczac szukac szczescia na nowo? Czy jeszcze cos innego? Pomozcie bo naprawde nie wiem co robic a naprawde bardzo cierpie ...

Odnośnik do komentarza

naMobilnychPrzegladarkachFirefox,Kiwi,lubYandexBrowserWithProtect, opartych o Chromium, moznaInstalowac darmoweDodatkiRozszerzeniaZeSklepuChrome(wyszukaj).NapisanychPierwotnieDlaDesktopowegoChrome.

najlepszymRozszerzeniemDoBlokowaniReklam,trackerow,antyblockerow,komunikatowCookiesiRODO, ale tylko w przegladarkach jest AdguardAdblocker3.x.x(po instalacji wlacz w opcjach wszystkie polskie i angielskie listy regul).

Na stronie domowej jest tez platna, dozywotnia wersja osobnej aplikacji Adguard(nie ma w sklepie Google), ktora usuwaReklamy z wszystkich aplikacji typu Youtube, VOD, Facebook, przegladarki, na wszystkich systemach mobilnych i stacjonarnych.
Wejdz na polska strone domowaAdguardPoInformacje.

Wyczysc internet ze zbednych elementow i ciesz sie czysta trescia witryn.
ExpertOdWirtualuDerick:)

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...