Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość tartaria

Gabinet stomatologiczny w Krakowie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tartaria

Polecicie jakiś? Chciałabym zapisać się na przegląd zębów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daisine

Polecam zapisanie się do tej kliniki:
https://studiose.med.pl
No po prostu jestem zachwycona profesjonalną usługą ,efekt leczenia niesamowity ,piękne białe zęby .Pani doktor kompetentna ,miła i uśmiechnięta jestem pod wrażeniem umiejętności dentystki, jaka mnie obsługiwała.
No i był to pierwszy gabinet, w którym leczenie nic a nic mnie nie bolało. A jednak okazuje się, ze mozna ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nela56

Scandinavian Clinic!!! Dlugo szukalam fachowego gabinetu az kolezanka polecila mi własnie te klinike. Nowoczesna, profesjonalny sprzęt, super lekarze, uśmiechnięci, bylam bardzo zaskoczona atmosferą jaka tam panuje, już na wejściu w recepcji zostalam bardzo milo potraktowana. Idź tam koniecznie, jestem pewna że będziesz bardzo zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anja345

Polecam Ci bardzo klinikę Luxdentica. Mają świetnych lekarzy, bardzo nowoczesne gabinety, wyposażone w różne nowinki, ułatwiające leczenie. Wizyty są bezbolesne, mijają w miłej atmosferze. Wg mnie super miejsce. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nittka

ja poszłam do Stomatologii dr Cichonia w Krk i szczerze mówiąc bardzo zadowolona jestem z leczenia. super doprowadzili mi zęby do ładu, są piekne i przede wszystkim zdrowe!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sonia

Ja polecam stomatologów z Lux Med. Korzystamy z ich usług całą rodziną i jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wita

W Krakowie to zdecydowanie wlasnie Stomatologia dr Cichonia! moim zdaniem leczą dokładnie i dobrze! i nie można narzekać bo zawsze jest bezboleśnie!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Roma

Ja chodzę do stomatologa w ramach pakietu Komfort. Świetna sprawa bo za niewielkie pieniądze mam zapewnioną kompleksową opiekę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sabina

Polecam swojego lekarza - dr Maciej Lepszy przyjmuje w scandinavian clinic - POLECAM!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tamara

Bardzo polecam stomatologów z Lux Med. Mają naprawdę świetnych specjalistów z dużym doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...