Skocz do zawartości
Forum

Gabinet stomatologiczny w Krakowie


Gość tartaria

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daisine

Polecam zapisanie się do tej kliniki:
https://studiose.med.pl
No po prostu jestem zachwycona profesjonalną usługą ,efekt leczenia niesamowity ,piękne białe zęby .Pani doktor kompetentna ,miła i uśmiechnięta jestem pod wrażeniem umiejętności dentystki, jaka mnie obsługiwała.
No i był to pierwszy gabinet, w którym leczenie nic a nic mnie nie bolało. A jednak okazuje się, ze mozna ;)

Odnośnik do komentarza

Scandinavian Clinic!!! Dlugo szukalam fachowego gabinetu az kolezanka polecila mi własnie te klinike. Nowoczesna, profesjonalny sprzęt, super lekarze, uśmiechnięci, bylam bardzo zaskoczona atmosferą jaka tam panuje, już na wejściu w recepcji zostalam bardzo milo potraktowana. Idź tam koniecznie, jestem pewna że będziesz bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza

Polecam Ci bardzo klinikę Luxdentica. Mają świetnych lekarzy, bardzo nowoczesne gabinety, wyposażone w różne nowinki, ułatwiające leczenie. Wizyty są bezbolesne, mijają w miłej atmosferze. Wg mnie super miejsce. :)

Odnośnik do komentarza

Ostatnio szukałem dentysty na cito, z bolącym zębem. Trafiłem do scandinavian clinic... i zostaje tam na zawsze. Jestem bardzo zadowolony, bo w sumie przez przypadek trafiłem do świetnego dentysty, dr Lepszy. Super lekarz, wszystko mi wytłumaczył, leczenie całkowicie bezbolesne co najważniejsze. Chętnie tam wróce i każdemu szczerze polecam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...