Skocz do zawartości
Forum

medycyna estetyczna


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jolanta Be.

Jeśli mowa o Krakowie to ja polecam SCM clinic i SCM estetic. Znajdziecie tam i fachowych dermatologów/lekarzy med. est. jak dr Sułowicz i chirurgów plastycznych z prawdziwego zdarzenia jak dr Boligłowa, który do niedawna operował w Szwajcarii. Ja tam chodzę ze wszystkimi moimi schorzeniami i problemami urodowymi i jestem mega zadowolona. Co prawda prywatnie, ale jestem pewna efektów.

Odnośnik do komentarza

Salon ? Chciałaś chyba napisać gabinet medycyny estetycznej. Moim zdaniem takie zabiegi powinien wykonywać tylko lekarz. zachowując oczywiście higiene na najwyższym poziomie stosując różnego rodzaju opatrunki, gaziki itd. Są też zestawy specjalne dla lekarzy jak Custom Pack od Restylane

Odnośnik do komentarza
Gość Juleczka555

~KajaN
Salon ? Chciałaś chyba napisać gabinet medycyny estetycznej. Moim zdaniem takie zabiegi powinien wykonywać tylko lekarz. zachowując oczywiście higiene na najwyższym poziomie stosując różnego rodzaju opatrunki, gaziki itd. Są też zestawy specjalne dla lekarzy jak Custom Pack od Restylane

U mnie ten zestaw lekarz zawiera otwiera. Jest hermetycznie zamknięty. No i przede wszystkim bezpieczne.

Odnośnik do komentarza

~Juleczka555
~KajaN
Salon ? Chciałaś chyba napisać gabinet medycyny estetycznej. Moim zdaniem takie zabiegi powinien wykonywać tylko lekarz. zachowując oczywiście higiene na najwyższym poziomie stosując różnego rodzaju opatrunki, gaziki itd. Są też zestawy specjalne dla lekarzy jak Custom Pack od Restylane

U mnie ten zestaw lekarz zawiera otwiera. Jest hermetycznie zamknięty. No i przede wszystkim bezpieczne.

Jestem akurat lekarze medycyny estetycznej, który właśnie używa dokładnie tego zestawu w swoim gabinecie. jestem bardzo zadowolona jak i zarówno pacjentki z higieny, jaka jest zachowana podczas zabiegu.

Odnośnik do komentarza
Gość Idzia326

Kochane, bogatą ofertę zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej ma Radzikowska Clinic. Miejsce bardzo przyjazne pacjentom, a lekarze bardzo kompetentni, wiedzą, co robią. Poddałam się tam modelowaniu ust.

Odnośnik do komentarza

Ja się pozbyłam moich blizn po trądziku w Aestetic Clinic w Poznaniu. Koleżanka poleciła mi lekarza, który tam przyjmuje - dr Rosińskiego. Okazało się, że doktor od razu miał pomysł na leczenie, a mianowicie z laserem Genesis. I co najważniejsze - pomysł trafiony. Tak że uważam, że podstawa w takiej sytuacji to konsultacja z doświadczonym specjalistą. O różnych zabiegach stosowanych na usunięcie blizn możesz sobie poczytać tutaj https://www.wrosinski.pl/zabiegi/leczenie-blizn-po-tradziku/

Odnośnik do komentarza

Witam planuję wykonać sobię zabieg, myślę o mezoterapii igłowej lub mikroigłowej, ale właśnie nie wiem która była by lepsza. Moja twarza na codzien jest zaczerwienieniona i mam przebarwienia oraz rozszerzone naczynka. Chyba że polecacie inny zabieg?? Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Gość Ila25 napisał:

Witam planuję wykonać sobię zabieg, myślę o mezoterapii igłowej lub mikroigłowej, ale właśnie nie wiem która była by lepsza. Moja twarza na codzien jest zaczerwienieniona i mam przebarwienia oraz rozszerzone naczynka. Chyba że polecacie inny zabieg?? Pozdrawiam 

Jeśli twarz na co dzień jest czerwona to myślę że fajnym zabiegiem był by ten z użyciem laseru FOTONA Spectro SP. Najlepiej udać się do profesjonalnej kliniki, gdzie odpowiednio dobiorą zabiegi do Twojej skóry. Ja jestem pacjentką Unident Union i zdecydowanie mogę polecić to miejsce. Jeśli chodzi o laser FOTONA Spectro SP to jest niezwykle skuteczny w leczeniu rumienia i innych zmian naczyniowych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli liczycie na naturalne efekty uzyskane w bezpiecznych warunkach i w komforcie, to polecam Kaczyńscy Clinic w Warszawie. Takiego podejście do pacjenta to ja jeszcze nie widziałam, opieka jest naprawdę wspaniała. Kameralnie, przyjemnie, uczciwie. Polecam, profesjonalni specjaliści z dużym doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza

Na szczęście dzisiaj poprawki estetyczne są jak najbardziej możlwie. Jeśli szukacie czegoś dla siebie, to może bardzo korzystnie zadziałałyby zabiegi realizowane w  https://saywowclinic.pl/przekor-grawitacji-poprawic-owal-twarzy/ Takie działania mające na celu poprawę owalu twarzy zawsze dają świetne rezultaty, pomyślcie nad tym, by na nie postawić. 

Odnośnik do komentarza

Od niedawna również korzystam z możliwości, jakie daje medycyna estetyczna - i jak najbardziej uważam, że wszystko jest dla ludzi. Na pewno ważny jest mądry wybór kliniki / lekarza, aby być w dobrych rękach. Ja korzystam z usług dra Rosińskiego w Aestetic Clinic w Poznaniu, https://wrosinski.pl/. Lekarza poleciła mi koleżanka z pracy. Powiem szczerze, że się cieszę, bo bez tej rekomendacji nie wiadomo, gdzie bym trafiła, a tak cieszę się z bardzo profesjonalnego podejścia doświadczonego lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...