Skocz do zawartości
Forum

Czy te zęby są krzywe?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Majsterro

Na moje oko cały czas jest coś nie tak. Myślę, że powinnaś zmienić ortodontę. Mogę Ci polecić gabinet SteczkoDentysta.pl - moim problemem zajęli się tam skutecznie i jestem za to bardzo im wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Gość anulina89

Hej, przede wszystkim masz jakąś wadę zgryzu, zęby powinny się stykać, a u Ciebie są takie przerwy... Proste zęby to nie wszystko... Ile masz lat, że ortodonta leczył Cię aparatem ruchomym? Takie aparaty stosuje się u dzieci :o Polecam Ci wybrać się do innego specjalisty, który fachowo oceni Twój przypadek. Nie wiem skąd jesteś, ale mogę Ci polecić świetnych specjalistów z Rock Your Smile, sama tam się leczę. Ich personel jest naprawdę kompetentny. Szkolił ich jakiś słynny włoski profesor. Ja miałam bardzo krzywe zęby , a już powoli się ustawiają równo :) A mam aparat od 3 miesięcy tylko.

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.05.2019 o 08:52, Gość Majsterro napisał:

Na moje oko cały czas jest coś nie tak. Myślę, że powinnaś zmienić ortodontę. Mogę Ci polecić gabinet http://www.ortodontatorun.pl/wiecej-o-ortodoncji/ - moim problemem zajęli się tam skutecznie i jestem za to bardzo im wdzięczny.

Mi też wydaje mi się, że na dole coś widzę, ale specjalista powinien to zobaczyć!

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.06.2019 o 18:10, Gość anitawwa napisał:

Też mi się wydaje, że coś tu jest nie w porządku... Ja mogę polecić swoją ortodntkę, dr Dorotę Maciejak z Dent SM (Warszawa), tu możesz o niej poczytać http://dentysta-torun.com/leczenie/. To świetna specjalistka, dzięki niej moje zęby w końcu się jakoś prezentują :)

Dzięki za dobrą radę, tak zrobię!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...