Skocz do zawartości
Forum

DOBRY OPTYK KRAKÓW


Gość jssrrr

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, witajcie ;-) Szukam dobrego optyka w Krakowie, macie jakieś sprawdzone godne polecenia miejsca z ciekawymi oprawkami za rozsądną cenę? Generalnie rzecz ujmując to szukam pierwszych okularów dla siebie, zauważyłam że gorzej widzę podczas czytania, obraz mi się rozmazuje. Także interesuje mnie kompleksowa obsługa – badania + dobór soczewki + oprawka. Ktoś coś?!

Odnośnik do komentarza

Ja na początku chciałam odradzić korzystanie z ofert sieciówek.. w Vision Express zostałam oszukana i naciągnięta tyle razy, że postanowiłam poszukać prywatnego optyka, mimo, że myślałam, że ceny będą wyższe. Bardzo dobre opinie w internecie znalazłam na temat Lux Optyka na Ruczaju i musze przyznać, że zostałam mile zaskoczona :) badanie było darmowe, wybór oprawek naprawdę ogromny i ceny przyzwoite. Cała rodzina zrobiła tam zakupy więc nawet rabat dostaliśmy. Generalnie polecam, jestem naprawdę zadowolona z badania, obsługi, cen i oprawek.

Odnośnik do komentarza

Hmmm, ja to mogę polecić dobrego z Warszawy, OPTYK DO ZOBACZENIA na Zamienieckiej http://optyk-dozobaczenia.pl/, robiłam tam szkła i kupowałam oprawki, ale też soczewki mi robili i wszystko super powychodziło. Okulary mam dopasowane do siebie, oprawki szkła miałam na promocji, a soczewki, no cudne. Wcześniej zamawiałam soczewki z innych miejsc i nigdy nie były komfortowe, a tu suuuper.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze okulary mam od Oko Design w Krakowie i myślę, że to jeden z salonów optycznych faktycznie prowadzonych przez pasjonatów. Wszystko się zgadza, duży wybór okularów i serwisują praktycznie każdy problem z oprawkami.

Odnośnik do komentarza

Dużo promocji na okulary progresywne masz w Oko Design. Właśnie czekałem niedawno i się doczekałem, kupiłem nowe okulary i nie żałuję. Warto i jeszcze raz warto, bo przyzwyczajasz się błyskawicznie, widzisz idealnie z bliska i daleka, nie trzeba nosić przy sobie różnych par okularów, jak niektórzy jeszcze robią. Salon przy ul. Krowoderskiej 51/A, więc stosunkowo dobra lokalizacja.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...