Skocz do zawartości
Forum

Seks w trakcie okresu


Rekomendowane odpowiedzi

Czy jeśli uprawiałam seks w trakcie okresu (okres 5 dni, w ostatni dzień), moje cykle są 32 dniowe a stosunek był zabezpieczany prezerwatywą która nie pękła i w dodatku nie doszło do wytrysku w może dojść do zapłodnienia ? Mogłam mieć potem kontakt ze spermą ale umyłem ręce i nie miała ona kontaktu z narządami płciowymi. Owulacje miałam w okolicy 15-16 dnia cyklu.

Oprócz tego chciałam was jeszcze zapytać jakie jest wasze stanowisko w temacie uprawiania seksu w trakcie okresu :)

Odnośnik do komentarza

Takie pytania to nie tutaj to pytanie do dzialu ekspertow napisz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność bo tutaj nie ma wsrod nas az takich specjalistów którzy maja taka wiedze lekarska

Odnośnik do komentarza

~jolka 43
Takie pytania to nie tutaj to pytanie do dzialu ekspertow napisz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność bo tutaj nie ma wsrod nas az takich specjalistów którzy maja taka wiedze lekarska

Na tego „lekarza” złożyłam już skargę, po tym jak mnie zastraszył, nakłaniał do wysłania swoich nagich zdjęć oraz nie powiem co robił podczas telefonicznej rozmowy.

Odnośnik do komentarza

Jej myślę, że jak zabezpieczaliście się skutecznie to mimimalne ryzyko, płodne dni w okres nie wypadają, ale wiesz zależy też czy cykle są regularne, bo czasami to różne dziwne organizm robi akcje :) Ja też się kocham ze swoim pod koniec okresu, tylko dla higieny stosuje tampony Beppy bez sznureczków( można w nich uprawiać seks). Jakoś szybciej kończy mi się okres po nich

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autorki

miesiączka nie jest antykoncepcją, gdyż może zdarzyć się owulacja nadprogramowa. Główne przeciwwskazanie, to możliwość wprowadzenia do narządów rodnych niezbyt czystym chujem infekcji bakteryjnej, spowodowanie stanu zapalnego i narażenie na długie leczenie. Notabene, tylko bezmózgowiec coś takiego robi, gdyż nie zna konsekwencji. A ty jesteś debilkom?

Odnośnik do komentarza
Gość michalinka mloda

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 15-tą wiosnę i pod staniczkiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag. Michalina

Odnośnik do komentarza
Gość Nina456

Menstruacja to oczyszczanie organizmu z niezapłodnionej komórki jajowej, dlatego współżycie podczas okresu to nie jest sposób by zajść w ciążę. A skąd pewność, że wtedy miałaś dni płodne? jakoś je wyznaczasz? Jeśli za pomocą kalendarzyka to możesz się zdziwić, ja od dawna już korzystam z testera owulacji ze śliny afrodyta, i wiem kiedy dokładnie przypadają moje dni płodne. Afrodyte kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza
Gość Napakaa

~Nina456
Menstruacja to oczyszczanie organizmu z niezapłodnionej komórki jajowej, dlatego współżycie podczas okresu to nie jest sposób by zajść w ciążę. A skąd pewność, że wtedy miałaś dni płodne? jakoś je wyznaczasz? Jeśli za pomocą kalendarzyka to możesz się zdziwić, ja od dawna już korzystam z testera owulacji ze śliny afrodyta, i wiem kiedy dokładnie przypadają moje dni płodne. Afrodyte kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Wiem ze miałam poprzez śluz jaki miałam taki rozciągliwy i przez bóle w okolicy jajników

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...