Skocz do zawartości
Forum

Wybór laptopa


danuszhg

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.04.2021 o 18:51, Gość Gościu napisał:

@Marzena to zależy w sumie na jakim laptopie czy dokładnie zależy, jakie parametry Cię interesują i ile chcesz na niego wydać. Ja osobiście jakiś czas temu kupiłem laptopa w komputronik

Czemu tam akurat? Mieli najlepszą cenę?

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.04.2021 o 14:01, Gość Marzena napisał:

Czemu tam akurat? Mieli najlepszą cenę?

Cenę mieli atrakcyjną, ale przede wszystkich chodziło o fachowe doradztwo. W Końcu wydałem trochę pieniędzy i nie chciałęś trafić na bubla 

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.03.2021 o 22:11, Gość Agata napisał:

Ja mam Lenovo i jestem zadowolona.Wczesniej mialam laptop Toshiba i tez byl ok.

Czym kierowałaś się przy zakupie laptopa? 

W dniu 12.04.2021 o 18:14, Gość Gościu napisał:

Cenę mieli atrakcyjną, ale przede wszystkich chodziło o fachowe doradztwo. W Końcu wydałem trochę pieniędzy i nie chciałęś trafić na bubla 

Oj tak, wiele ''doradców'' niestety poleca to, co im się narzuca, niekoniecznie coś dobrego. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.07.2020 o 08:49, Gość werka991 napisał:

A nie myślałaś o komputerze stacjonarnym? W pracy na pewno sprawdziłby się lepiej, podobnie z grami... Zawsze możesz kupić kładany komputer. znajdziesz najlepsze procesory AMD do takich komputerów. Mój mąż ma składaka i bardzo go sobie chwali. 

Witaj,

Komputer stacjonarny to świetna opcja dla osób, które mają wystarczająco dużo miejsca i skorzystają z pełni mocy, która taki sprzęt oferuje. Wiele osób wybiera laptopa ze względu na mobilność, oszczędność miejsca i wystarczające do codziennych obowiązków podzespoły. 

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.04.2021 o 18:14, Gość Gościu napisał:

Cenę mieli atrakcyjną, ale przede wszystkich chodziło o fachowe doradztwo. W Końcu wydałem trochę pieniędzy i nie chciałęś trafić na bubla 

Witaj,

Wnioskuję z tonu wypowiedzi, ze doradcy w naszym sklepie stanęli na wysokości zadania i podpowiedzieli ci odpowiedni sprzęt? Skorzystałeś z wizyty w jednym z naszych sklepów stacjonarnych czy z pomocy online?

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Gość Maciej napisał:

Czym kierowałaś się przy zakupie laptopa? 

Tutaj to juz chyba sprawa mocno indywidualna, zależy też do czego dokładnie ktoś będzie potrzebował kompa.. Wiadomo, inne podzespoły będzie miał laptop do przeglądana internetu a inny do gier czy projektowania..

 

19 godzin temu, Gość Maciej napisał:

Oj tak, wiele ''doradców'' niestety poleca to, co im się narzuca, niekoniecznie coś dobrego. 

To jest mocno niefajne.. Po to idę do sklepu, żeby mi doradzono co będzie spełniało moje potrzeby i oczekiwania, a przede wszystkim mieściło się w budżecie.. Najgorzej jak sprzedawcy próbują coś 2x droższego wcisnąć,.,

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.04.2021 o 12:02, Gość Laura napisał:

W obecnej sytuacji to chyba zostaje głównie kupowanie online w sklepach ?

Witaj,

Dokonywanie zakupów w naszym sklepie online z całą pewnością jest aktualnie najbezpieczniejszym wyborem, ponieważ nie musisz wychodzić z domu aby dostać to czego oczekujesz czyli: wymarzony sprzęt z odpowiednim doradztwem przez podjęciem decyzji zakupowej ?

W dniu 15.04.2021 o 12:11, Gość Laura napisał:

Tutaj to juz chyba sprawa mocno indywidualna, zależy też do czego dokładnie ktoś będzie potrzebował kompa.. Wiadomo, inne podzespoły będzie miał laptop do przeglądana internetu a inny do gier czy projektowania..

Oczywiście! To jest bardzo cenna uwaga. Wielu klientom zależy na wszechstronności urządzenia w dopasowanym do ich możliwości budżetowych. Samodzielny dobór takie sprzętu może stanowić wyzwanie dla wielu amatorów elektroniki, dlatego też nasi doradcy czy to w sklepach stacjonarnych czy internetowym starają się sprostać oczekiwaniom w wyznaczonym budżecie Klienta.

W dniu 15.04.2021 o 12:11, Gość Laura napisał:

To jest mocno niefajne.. Po to idę do sklepu, żeby mi doradzono co będzie spełniało moje potrzeby i oczekiwania, a przede wszystkim mieściło się w budżecie.. Najgorzej jak sprzedawcy próbują coś 2x droższego wcisnąć,.,

Często spotykasz się z takimi nieeleganckimi praktykami? "Naciąganie" na droższe urządzenia to w wielu przypadkach kwestia sprzedawcy, który nie słucha potrzeb Klienta.

W naszych salonach możesz spodziewać się doradców zainteresowanych potrzebami zakupowymi Klienta oraz Ty możesz wymagać od naszych doradców szerokiej wiedzy z zakresu wybieranego sprzętu.

 

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.04.2021 o 12:11, Gość Laura napisał:

Tutaj to juz chyba sprawa mocno indywidualna, zależy też do czego dokładnie ktoś będzie potrzebował kompa.. Wiadomo, inne podzespoły będzie miał laptop do przeglądana internetu a inny do gier czy projektowania..

Parametry to raczej indywidualna sprawa, warto zwrócić uwagę na sklep gdzie się robi zakupy i czy np jest możliwość rat ?

W dniu 15.04.2021 o 12:11, Gość Laura napisał:

To jest mocno niefajne.. Po to idę do sklepu, żeby mi doradzono co będzie spełniało moje potrzeby i oczekiwania, a przede wszystkim mieściło się w budżecie.. Najgorzej jak sprzedawcy próbują coś 2x droższego wcisnąć,.,

No cóż niektórzy pracownicy, w ogóle nie wsłuchują się w to co klient do nich mówi, byleby sprzedać niestety

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.04.2021 o 17:27, Gość Eryk napisał:

Parametry to raczej indywidualna sprawa, warto zwrócić uwagę na sklep gdzie się robi zakupy i czy np jest możliwość rat ?

No cóż niektórzy pracownicy, w ogóle nie wsłuchują się w to co klient do nich mówi, byleby sprzedać niestety

Witaj,

Jeżeli zależy ci na dopasowaniu oferty do Twoich sprecyzowanych potrzeb oraz budżetu lub sprzedaży ratalnej zachęcam do odwiedzenia naszego sklepu online. Nasi specjaliści pomogą i doradzą, a sprzęt rozłożysz na odpowiednie dla Ciebie raty.

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, DoradcaOnliceKomputronik napisał:

Witaj,

Jeżeli zależy ci na dopasowaniu oferty do Twoich sprecyzowanych potrzeb oraz budżetu lub sprzedaży ratalnej zachęcam do odwiedzenia naszego sklepu online. Nasi specjaliści pomogą i doradzą, a sprzęt rozłożysz na odpowiednie dla Ciebie raty.

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

W jaki sposób można skontaktować się z doradcami za pomocą telefonu czy są jakieś porady online ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.04.2021 o 17:46, Gość Eryk napisał:

W jaki sposób można skontaktować się z doradcami za pomocą telefonu czy są jakieś porady online ?

Witaj,

Z naszymi konsultantami możesz łatwo porozumieć się poprzez live chat na naszej stronie internetowej w dni powszednie od 8:00 do 19:00 oraz w soboty i niedziele handlowe od 9:00 do 16:00. Możesz także zamówić produkt na infolinii pod numerem 61 668 00 07

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.04.2021 o 18:14, Gość Gościu napisał:

Cenę mieli atrakcyjną, ale przede wszystkich chodziło o fachowe doradztwo. W Końcu wydałem trochę pieniędzy i nie chciałęś trafić na bubla 

Masz rację, to też jest bardzo ważne. A jak poznać nieszczerego doradcę?

W dniu 21.04.2021 o 17:27, Gość Eryk napisał:

Parametry to raczej indywidualna sprawa, warto zwrócić uwagę na sklep gdzie się robi zakupy i czy np jest możliwość rat ?

Dla mnie raty też mają znaczenie, nie chcę kupić czegoś wartego 2 tysiące a zapłacić z ratami 4...

W dniu 23.04.2021 o 17:46, Gość Eryk napisał:

W jaki sposób można skontaktować się z doradcami za pomocą telefonu czy są jakieś porady online ?

A stacjonarnie nie można?

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.04.2021 o 11:49, Gość Angelika napisał:

Masz rację, to też jest bardzo ważne. A jak poznać nieszczerego doradcę?

Myślę, że tutaj niestety nie ma reguły :(

W dniu 25.04.2021 o 11:49, Gość Angelika napisał:

Dla mnie raty też mają znaczenie, nie chcę kupić czegoś wartego 2 tysiące a zapłacić z ratami 4...

Najlepsze raty to raty 0, niestety nie wszędzie jest taka możliwość.

W dniu 25.04.2021 o 11:49, Gość Angelika napisał:

A stacjonarnie nie można?

Pewnie można, ale fajnie jest móc zrobić to zdalnie, ze swojego domku :)

W dniu 26.04.2021 o 14:39, clangworth napisał:

A jakie macie zdanie o laptopach poleasingowych? 

Ja wolę nowy. Po prostu jeśli chodzi o sprzęt to wolę mieć pewność.

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.04.2021 o 11:49, Gość Angelika napisał:

Masz rację, to też jest bardzo ważne. A jak poznać nieszczerego doradcę?

Witaj,

To jest niezwykle ciężkie pytanie. Jeżeli chcesz skorzystać z fachowego doradztwa, które opiera się na doborze odpowiedniego sprzętu dobranego pod wymagania Klienta skorzystaj po prostu z renomowanych sklepów gdzie znajdziesz profesjonalnie przygotowanych pracowników. Zapraszam do naszych salonów i sklepu online ? 

W dniu 25.04.2021 o 11:49, Gość Angelika napisał:

Dla mnie raty też mają znaczenie, nie chcę kupić czegoś wartego 2 tysiące a zapłacić z ratami 4...

Jeżeli planujesz zakup na raty zapytaj o nie naszego doradcę w sklepie stacjonarnym lub podczas zakupów online przejdź do zakładki "raty" podczas finalizacji transakcji.

W dniu 25.04.2021 o 11:49, Gość Angelika napisał:

A stacjonarnie nie można?

Już od 4 maja możesz udać się do jednego z naszych salonów i skorzystać z osobistego doradztwa wybierają i kupując sprzęt w sklepie.

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik 

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.04.2021 o 14:39, clangworth napisał:

A jakie macie zdanie o laptopach poleasingowych? 

Witaj,

Laptopy poleasingowe to nie jest jednak wybór dla każdego. Wiadomym jest, że jest to sprzęt używany bardzo często nie posiadający już gwarancji producenta ani wsparcia posprzedażowego. Dlatego też myślę, że wiele osób będzie wolało zakupić droższy ale nowy sprzęt z pełnym wsparciem posprzedażowym oraz gwarancją producencką.

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.04.2021 o 17:44, Gość Kajtka29 napisał:

Najlepsze raty to raty 0, niestety nie wszędzie jest taka możliwość.

Witaj,

Promocje ratalne są teraz niezwykle częste dlatego zachęcam do sprawdzenia zakładki zakupów na raty lub dopytaniu o sposoby finansowania doradcy w sklepie stacjonarnym.

W dniu 29.04.2021 o 17:44, Gość Kajtka29 napisał:

Pewnie można, ale fajnie jest móc zrobić to zdalnie, ze swojego domku ?

Dlatego też dajemy naszym Klientom wybór - możesz kupować online albo w otwartych od 04.05 sklepach stacjonarnych. Co więcej niezależnie od tego jaki rodzaj zakupów wybierzesz zawsze możesz skorzystać z  naszego fachowego doradztwa.

W dniu 29.04.2021 o 17:44, Gość Kajtka29 napisał:

Ja wolę nowy. Po prostu jeśli chodzi o sprzęt to wolę mieć pewność.

Planujesz jakiś zakup w najbliższym czasie?

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...