Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Pamiczka394

Dentysta od paradontozy w Krakowie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pamiczka394

Potrzebuję namiarów na dobrego dentystę ktory specjalizuje się w Krakowie w leczeniu paradontozy
Kogo polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nikiii

Spróbuj w Lux Med. Mają tam dobrych specjalistów. Brat tylko tam chodzi i jest zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolinaaaaaaaaa

Ja za to polecam enel med, dentyści są super, a jak się ma pakiet to w ogole bardzo sie opłaca!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gammaer

Okropna choroba. Sama swego czasu panikowałam, ze stracę wszystkie zęby. Paradontoza w mojej rodzinie jest dziedziczna, moja mama obecnie nosi proteze. Niestety ale dopadło i mnie. Na szczęście trafiłam na gabinet w ktorym udało sie odwrócić chorobę. Nie całą ale jest o wiele lepiej niż wcześniej:
https://studiose.med.pl/leczenie-chorob-przyzebia-i-sterowana-regeneracja-kosci/

Zapisz się do tego gabinetu na Batorego. Jest to gabinet prywatny, no i czasami trzeba dłużej poczekać na przyjęcie bo mają tam wielu pacjentów jednak warto bo leczenie mi naprawdę pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jolanta 64

Tylko i wyłącznie DR IWONA OLSZEWSKA-CZYŻ przyjmuje w Scandinavian Clinic na placu Szczepańskim. Korzystałam z usług wielu dentystow, ciągle szukając tego, do którego chętnie będę wracać no i znalazłam. Fantastyczna klinika, z wieloma roznymi specjalistami, fachowa, uprzejma obsługa. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zosia33

Dr Kamila Sołtys z Luxdentica (Ruczaj). Bardzo polecam! Bardzo kompetentna, miła, odpowiada na wszystkie pytania, cierpliwie tłumaczy. Skutecznie poradziła sobie z moim problemem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomo, że w przypadku paradontozy to zdecydowanie lepiej jest znaleźć takiego dentystę który znacznie lepiej się na tym zna.  Bo z tego co słyszałam to nie każdy stomatolog się zajmuje się tego problemami. Także zanim zapiszę się do dentysty to chciałabym dowiedzieć się coś więcej na temat paradontoza jak leczyć bo to także bardzo istotne zadanie jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...