Skocz do zawartości
Forum

Dentysta od paradontozy w Krakowie


Gość Pamiczka394

Rekomendowane odpowiedzi

Okropna choroba. Sama swego czasu panikowałam, ze stracę wszystkie zęby. Paradontoza w mojej rodzinie jest dziedziczna, moja mama obecnie nosi proteze. Niestety ale dopadło i mnie. Na szczęście trafiłam na gabinet w ktorym udało sie odwrócić chorobę. Nie całą ale jest o wiele lepiej niż wcześniej:
https://studiose.med.pl/leczenie-chorob-przyzebia-i-sterowana-regeneracja-kosci/

Zapisz się do tego gabinetu na Batorego. Jest to gabinet prywatny, no i czasami trzeba dłużej poczekać na przyjęcie bo mają tam wielu pacjentów jednak warto bo leczenie mi naprawdę pomogło.

Odnośnik do komentarza
Gość Jolanta 64

Tylko i wyłącznie DR IWONA OLSZEWSKA-CZYŻ przyjmuje w Scandinavian Clinic na placu Szczepańskim. Korzystałam z usług wielu dentystow, ciągle szukając tego, do którego chętnie będę wracać no i znalazłam. Fantastyczna klinika, z wieloma roznymi specjalistami, fachowa, uprzejma obsługa. Polecam

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że w przypadku paradontozy to zdecydowanie lepiej jest znaleźć takiego dentystę który znacznie lepiej się na tym zna.  Bo z tego co słyszałam to nie każdy stomatolog się zajmuje się tego problemami. Także zanim zapiszę się do dentysty to chciałabym dowiedzieć się coś więcej na temat paradontoza jak leczyć bo to także bardzo istotne zadanie jest.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...